Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Exkluzívne! Milica Kramerová na žúre stratila obrúčku!

03. 06 2016 10:52 | Marína Dobošová
Búrlivé víno, Dominika Žiaranová
Búrlivé víno, Dominika Žiaranová

Dnes ráno sme stretli Milicu v sprievode Igora Oravca.

Milica a Riči sú od včerajšieho popoludnia manželmi. Pôvabná vinárka tak nosí jeho priezvisko a teší sa na život po boku milovaného muža. Svadba bola veselá, nechýbala živá hudba, drahí rodinní príslušníci, ani galóny lahodného vína.

Svadobčania sa zabávali až do skorých ranných hodín a fotografie zo žúru radšej ani nepublikujeme. Dnes ráno sme však stretli samotnú nevestu po boku Igora Oravca. Vracali sa priamo z veselice a najmä Igor bol náležite zdemolovaný. Prevracal očami a hlbokými nádychmi sa snažil ustáť pozostatky z bujarej noci. Čerstvá pani Kramerová na tom bola o poznanie lepšie, no podarilo sa jej stratiť obrúčku.

V týchto chvíľach sa už Kramerovci vybrali na dlhú svadobnú cestu. Nasadli na motorku a nechali sa viesť len kľukatou cestou, čo najďalej od Vínneho.

Pozrite si naše špeciálne video.

 


Exkluzívne zábery iba u nás! Pozrite si fotografie zo svadby Milice a Ričiho Romantická svadba ako vystrihnutá z rozprávky

Naša moderátorka má dôvod na obrovskú radosť. Čaká bábätko K radostnej novine jej zo srdca gratulujeme a prajeme len to najlepšie.

Markíza má najsledovanejšie spravodajstvo: Denne prinášame zaručené informácie Pozrite si nové spoty.

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na