Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Nela Pocisková sa nehrá na "peknú": Priznala náročné obdobie

29. 11 2018 10:30 | zv
Nela s Filipom.
Nela s Filipom. Foto: Instagram/filip_tumaa

Dve deti jej dávajú zabrať.

Nela Pocisková (28) sa netajila tým, že ju druhé tehotenstvo zaskočilo. Prvorodenému synovi Hektorovi chcela dopriať súrodenca, nie však tak krátko po jeho narodení. Osud to ale zariadil inak a teraz je z nej hrdá dvojnásobná mama.

O pôrode dcérky Lianky sa veľa popísalo, keďže herečka a speváčka ju neplánovane priviedla na svet v aute. Odvtedy sa jej život nezastavil. Pre magazín Zdravie priznala, že prežíva náročné obdobie.

„Prežívam azda najťažšie obdobie, aké som kedy mala. Aj fyzicky, dokola behám od jedného k druhému a v noci sa opakovane budím na dojčenie, aj psychicky, aby som našla správnu mieru a dala obom, čo treba. Som typ, že musím dať sto percent aj tam, aj tam," povedala pre Zdravie.

Zdroj:Facebook/NelaPociskova

Nela na mamu dvoch detí rozhodne nevyzerá. Za štíhlu postavu ale vďačí deťom, ktoré ju naplno zamestnávajú. Inak si na svoj výzor momentálne vôbec nepotrpí, keďže na to nemá čas. „Veď teraz mám ledva čas umyť si hlavu. Nechápem, koľko som pred deťmi toho dokázala za jeden deň stihnúť. Teraz sa mi zdá, že také niečo ani nie je možné," dodala.

Aj keď by ju fanúšikovia radi videli opäť na obrazovkách, zatiaľ pritakáva iba na jednorazové pracovné príležitosti. Je si totiž vedomá, že jej ratolesti rýchlo vyrastú a nechce to premeškať.

Zdroj:Instagram/filip_tumaa 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na