Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Herca obvinili z nevery. Jeho reakcia nenechala na seba dlho čakať

16. 07 2019 19:00 | nb
Marek Majeský s manželkou Janou a dcérami Hankou a Emkou.
Marek Majeský s manželkou Janou a dcérami Hankou a Emkou. Foto: Instagram/majeskymarek

Odhodlal sa k neobvyklému kroku.

Herec Marek Majeský prežíva náročné obdobie. Šťastne ženatý herec, ktorého polovičkou je herečka Jana Majeská, sa zúčastnil filmového festivalu v Karlových Varoch, kde prezentoval nové filmy - Amnestie a Šťastný nový rok.

V druhom spomínanom účinkuje okrem iného aj s českou herečkou Annou Kadeřávkovou. Práve s ňou ho vyfotili bulvárni novinári, ktorí mu poriadne strpčili život. A nielen jemu, ale aj jeho rodine.

Následne totiž vyšiel článok, podľa ktorého si mal herec s mladou kolegyňou prejavovať nežnosti na verejnosti, doplnený fotkou, kde kráčajú po ulici a vítajú sa bozkom na líce. Hercov svet sa tak na chvíľu prevrátil hore nohami a musel si dobre premyslieť, ako to ustáť.

Na sociálnych sieťach zaujal k situácii postoj v mene celej svojej rodiny: "Úprimne, keby sa zavádzajúce klamstvá dotýkali iba mojej osoby, asi by som nad tým iba mávol rukou. Nedovolím však nikomu urážať mojich najbližších. Moju manželku a deti. Moja 8-ročná dcéra už vie predsa čítať. A verím, že chápete, že nie je ľahké vysvetliť malému dievčatku, že jej ocko sa ocitol na obálke lacného plátku len preto, že existujú ľudia, ktorí sa živia tým, že ubližujú iným," píše.

To však nie je všetko. Majeský okrem toho popisuje aj to, ako to celé v skutočnosti bolo ako čo plánuje robiť ďalej. "Viacero ľudí mi v poslednej dobe potvrdilo, že bulvár už vopred počíta so žalobami a má vyčlenený obrovský balík peňazí, aby hneď na začiatku odradili a znechutili horlivého bojovníka za spravodlivosť a pravdu," píše herec.

Na základe tejto traumy plánuje založiť verejný transparentný účet v banke. "Darcovia by naň prispievali dobrovoľným vkladom. Financie by sa použili na súdne žaloby a obštrukcie spojené s bulvárnymi médiami," dodáva.

Kolegyňa Anna Kadeřávková z filmu Šťastný nový rok:

Instagram/annakaderavkova

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na