DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Jakub Lorencovič: Nový sexsymbol, ktorý ženám nedá spávať!

06. 01 2013 14:20 | Bratislava, BR
Búrlivé víno, Jakub Lorencovič
Búrlivé víno, Jakub Lorencovič

Týmto sexi telom bude ohurovať v Búrlivom víne

Tím ostrieľaných hercov dopĺňa aj fešák, herec a Muž roka 2011, Jakub Lorencovič, ktorý sa divákom predstaví v úlohe bláznivého a komického lámača ženských sŕdc Ďura Petranského. Ten sa zahľadí do najmladšej dcéry Dolinských, Niny, ktorej úlohy sa zhostila talentovaná speváčka, tanečníčka a herečka Nela Pocisková. Ďuro si je taký istý svojim sexi zjavom a je taký ostrieľaný vo vzťahoch na jednu noc, že sa podujme získať ženu, po ktorej skutočne túži, ale nemôže ju mať. Pri "balení" dievčat bude používať svoje vypracované telo aj v seriáli Búrlivé víno! Nenechajte si to ujsť v pondelok, 7. januára, o 18.00! 

 

Nela Pocisková je snom mnohých mužov! Vyberie si záletného Don Juana, alebo rozumného doktora zo znepriatelenej rodiny?: Nela Pocisková skončila pod kolesami auta!

Zoznámte sa s novými hrdinami seriálu, ktorých vám predstavujú samotní herci vo videovizitkách: Búrlivé víno - vášeň, zrada, láska i pomsta!

Nina a Martin sú zo znepriatelených rodín, no obaja zahoria nespútanou láskou a hoci sa bránia, city sa nedajú oklamať: Nina a Martin podľahnú vášni! Tento bozk neostane bez následkov!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - od utorka, 2. januára, v televízii Doma!
Sledujte celé epizody na