Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 41. a 42. epizóda

07. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 41. a 42. epizóda
Búrlivé víno: 41. a 42. epizóda Foto: TV Markíza

Dorote prišiel anonym, ktorý očierňuje jej mamu...

41. epizóda
Dorote prišiel anonym, ktorý očierňuje jej mamu a tak neváha o tom informovať rodinu. Miro sa Viole vyhráža za prítomnosti Karin, nie je ochotný ustupovať nejakému anonymu. Dorota nechtiac urazí aj matku. Karin dokáže z celej situácie vyťažiť výhody pre seba.

Viola sa prizná bratovi, že sa pohádala s Dorotou. Stanislav jej radí, aby povedala dcére pravdu. Nájde Viola konečne odvahu?

Ivan Ingrid naznačí, že by si s ňou vedel predstaviť spoločnú budúcnosť. Ingrid si je svojím postavením u Ivana istá, dostane sa však do konfliktu s Ninou ohľadne výdavkov na oberačov. Na koho stranu sa postaví Ivan? Zvíťazí láska k dcére alebo šikovná manipulácia zo strany Inge?


42. epizóda
Nina si vo vinohrade zraní členok, André ju dovedie za Martinom na ošetrenie. Nina a Martin majú poslednú možnosť byť spolu, skôr ako sa ich cesty úplne rozídu. Aké budú ich slová na rozlúčku?

Miro sa Viole vyhráža, že ak nebude robiť to čo chce on, všetko o jej mladosti Dorote povie. Tóth si nepraje, aby sa Miro naďalej stýkal s Karin, škodí to jeho politickej kampani kresťanskej strany. Miro sľúbi, že sa s ňou rozíde. Dodrží svoje slovo?

Nina je nešťastná, lebo kvôli zraneniu nemôže pomáhať zachraňovať úrodu pred smršťou. Navyše o stave viníc nemá vôbec žiadne správy a na mestečko práve udrel ľadovec...

Miro zorganizoval predvolebnú akciu pre sponzorov, snaží sa zapôsobiť najmä na majetného a vplyvného Eugena Baxu, kvôli ktorému večierok usporiadal. Na akciu bez pozvania dorazí vyzývavá Karin. Čo má tento raz za ľubom?

Sledujte v pondelok, 10. mája, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na