Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 45. a 46. epizóda

11. 05 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 45. a 46. epizóda
Búrlivé víno: 45. a 46. epizóda Foto: TV Markíza

Blíži sa Evino súdne pojednávanie. Na Martinovo miesto má nastúpiť nový doktor, šíria sa o ňom nepríjemné klebety.

45. epizóda
Blíži sa Evino súdne pojednávanie, ale hlavný svedok obžaloby Martin je preč. Peter Eve ponúkne, že pôjde svedčiť namiesto neho. Urobí čokoľvek, čo by Eve mohlo pomôcť.

Na Martinovo miesto v ambulancii má nastúpiť nový doktor, o ktorom sa šíria nepríjemné klebety. Igor má o Dorotu strach, no tá o jeho pomoc nestojí. Za trapas, čo jej spôsobil, sa mu revanšuje spôsobom, ktorý Igora bude bolieť. A to doslova.

Martin je zúfalý z toho, že sirote Kofimu nedokáže pomôcť, odvážajú ho do utečeneckého tábora. Martina v poslednej chvíli napadne niečo, čo by chlapčeka mohlo zachrániť a neváha preto aj zaklamať. Čo sa stane, keď Alica toto klamstvo odhalí?


46. epizóda
Tóth chce, aby Petránsky farára uplatil, no ten jeho peniaze odmietne. Miro tlačí na Violu, aby farára spracovala, Viola je zásadne proti. Odmieta Mirovi ďalej pomáhať, chce sa s ním rozviesť!

Súd vypočúva Roba, na pojednávaní sa tvári ako bezúhonný občan. Svedčí proti nemu Peter, no Robo ho obviní, že má pomer s jeho ženou. Po verdikte súdu Peter Eve navrhne, aby sa ďalej nestýkali. Čo na to Eva?

Buranovský sa spoznal na fotke z chmeľovej brigády. Vysvitne, že sa poznal aj s Dorotinou mamou Violou. Dorote je z týchto informácií zle – čo ak je Buranovský jej otec?

Sledujte stredu, 12. mája, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na