Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 51. a 52. epizóda

14. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 51. a 52. epizóda
Búrlivé víno: 51. a 52. epizóda Foto: TV Markíza

Fotograf Reni má pre Karin zaujímavé fotografie.Čo bude chcieť za výmenu? Eva si uvedomí, že Peter jej nepatrí

51. epizóda
Nina si vyčíta, že kvôli nej Martin odišiel do Konga a teraz ho môže navždy stratiť. Martinov stav je veľmi vážny, urýchlene potrebuje transport. Lenže Alicina nemocnica je bez prostriedkov. Alica sa preto odhodlá k zúfalému činu – obetuje svoju zlatú obrúčku, pamiatku na manžela. Bude to však stačiť?

Viera je presvedčená, že ich rodina musí byť prekliata, keď sa im deje jedno nešťastie za druhým. Viní z toho Stana. Zdá sa, že aj ukážkové manželstvo Roznerovcov sa ocitlo v kríze...

Zoli chce Evino znásilnenie nahlásiť polícii, no Eva to odmieta. Príde sa preto poradiť s Mirom Petránskym, ktorý mu ponúkne, že celú záležitosť prevezme do svojich rúk a postará sa o to, aby Robo skončil v base. Čo tým sleduje?


52. epizóda
Ingrid potrebuje konflikt medzi deťmi a Ivanom vyhrotiť, aby sa celá rodina Dolinských rozhádala. Urobí Ivanovi srdcervúcu scénu, že ju jeho deti neznášajú a vráti mu snubný prsteň.

Karin nečakane prekvapí starý známy, je to fotograf Reni. Okrem portrétov k Petránskeho kampani má pre ňu aj iné zaujímavé fotografie... Čo bude chcieť za ich výmenu?

Eva márne čaká na Petra, miesto neho prichádza Dáša. Eva si uvedomí, že Peter jej nepatrí, s Dášou sú predsa stále manželia...

Sledujte v pondelok, 17. mája, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na