Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 59. a 60. epizóda

20. 05 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 59. a 60. epizóda
Búrlivé víno: 59. a 60. epizóda Foto: TV Markíza

Ivan sa uchýli k radikálnemu kroku. Dorota sa obáva o mamin zdravotný stav.

59. epizóda
Viera sa o Nininej a Martinovej ceste rozhodla informovať Ivana. Nine sa napokon podarí presvedčiť Vieru, aby ich s Martinom pochopila. No postoj jej otca je neoblomný. Ivan sa uchýli k razantnému riešeniu, ktoré zabráni Nine vycestovať.

Dorota má starosť o mamin zdravotný stav. Buranovský jej naordinuje sedatíva. Výbušné správanie mu však k Vilole nesedí, chce vedieť, kvôli čomu jej na oslave rupli nervy. Pochopí, že Viola skrýva nejaké vážne tajomstvo, ktoré jej ničí život.

Výlet starých rodičov s deťmi bude dobrodružnejší ako plánovali. Hneď doma ich čaká prvá vážna prekážka, kvôli ktorej napokon možno nikam nepocestujú...


60. epizóda
Baxa je ochotný na celý incident s Violou zabudnúť, no žiada, aby sa mu osobne ospravedlnila. Lenže Viola trvá na tom, že Baxa si jej invektívy zaslúžil. K Petránskym na návštevu prichádza miestny farár, u ktorého Viola nachádza pochopenie pre svoje trápenie. Na povrch vyplávajú zarážajúce skutočnosti.

Martin s Ninou čakajú na výsledok Jakubovej operácie. Martin je v obavách, že mu svojim urgentným zásahom spôsobil trvalé zdravotné následky. Čas odletu ich lietadla sa blíži, no Martin chce počkať, kým sa Jakubko nepreberie. Peter s Evou si k sebe pomaly hľadajú cestu, vtom však prichádza znepokojujúci telefonát. Výlet na Morave budú musieť predčasne ukončiť.

Ivanovi prišla upomienka o nezaplatených splátkach. Ivan verí, že sa jedná o omyl v banke, no Ingrid sa prizná, že o neuhradených pohľadávkach vedela.

Sledujte v piatok, 21. mája, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na