Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 61. a 62. epizóda

21. 05 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 61. a 62. epizóda
Búrlivé víno: 61. a 62. epizóda Foto: TV Markíza

Ingrid Tóthovi naznačí, že dieťa nemusí byť Ivanovo. Baxa chce s vinárstvom Dolinský skoncovať do týždňa. Robo si opäť robí nároky na svoju rodinu.

61. epizóda
Baxa po stretnutí s Violou mení Mirovi podmienky – s vinárstvom Dolinský hodlá skoncovať do týždňa. Tóth verí, že sa im celú podvodnú transakciu podarí zvládnuť aj v tomto krkolomnom termíne. Mirovi sa od Violy nepodarí zistiť, čo Baxu tak rozrušilo. Cíti, že nad ňou stráca svoju moc.

Ingrid Tóthovi naznačí, že dieťa nemusí byť Ivanovo. Inge sa pokúsi zistiť, aké šance by mala u Tótha, ale jeho názor je nekompromisný – dieťa by si mala dať zobrať, bude z nej zlá matka.

Robo si opäť robí nároky na svoju rodinu. Príde navštíviť Lauru, no nájde ju v spoločnosti Evy a Petra. Stretnutie nepríjemne prekvapí nielen Roba, ale aj Petra, ktorý má s Robom nevybavené účty. Ako to celé dopadne?


62. epizóda

Peter svojím správaním Lauru veľmi vyľakal. Robo sľubuje Petrovi pomstu, no Peter si to potýčkou s Robom u Evy beztak pokazil. Pre Evu je Laura prvoradá a podľa toho sa bude v ich vzťahu riadiť. Robo Petrovi poriadne zavaril, žaluje ho za ublíženie na zdraví. Aké stanovisko zaujme Eva?

Martin má stále hlavu v smútku kvôli Kofimu. Otec však má pre neho vynikajúce novinky - konečne sa ozvala Alica a podľa jej informácií Kofi nešťastie v Afrike prežil.

Igor zaskočí Violu pozvaním na večeru. Violu toto pozvanie prekvapí o to viac, že variť bude jej dcéra, obávaný „postrach kuchyne“. Viola chce pri večeri Dorote povedať pravdu o jej otcovi...

Sledujte v pondelok, 24. mája, o 14.25, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na