Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 63. a 64. epizóda

24. 05 2021 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 63. a 64. epizóda
Búrlivé víno: 63. a 64. epizóda Foto: TV Markíza

Martin a Nina zisťujú, že ich životné cesty sa rozchádzajú. Peter sa chce uzmieriť s Laurou. Ivan žiada pôžičku od Mira.

63. epizóda
Martin a Nina zisťujú, že ich plány do budúcnosti sú nezlúčiteľné, no nevedia si predstaviť život jeden bez druhého. Martin sa chce vrátiť do Afriky za Kofim. Nina by chcela ísť s ním, ale nevie si predstaviť, že by mala opustiť svoju rodinu a vinice.

Anna zistí, čo sa stalo medzi Evou a Petrom a zastane sa Evy. Peter si uvedomí svoju chybu a príde sa uzmieriť s Laurou. Podarí sa mu to?

Karin na Mira tlačí so svadbou, lenže Miro sa rozvádzať nemieni. Karin však má Mira čím vydierať...

Ivan žiada o pôžičku Mira, no ten mu odporučí Tótha. Slávo otca pred Tóthom varuje a vystríha ho aj pred Inge. Podľa neho je práve ona zodpovedná za zmiznuté peniaze. Ivan tomu odmieta veriť a sám sa podujme prekontrolovať účtovníctvo. Ivana veľmi zabolí, keď zistí, kto ho zradil.


64. epizóda
Všetky dôkazy svedčia v Slávov neprospech, ktorý sa nemá ako brániť. Otec mu dá pocítiť svoje hlboké sklamanie. Ivan je ochotný celú záležitosť vyriešiť diskrétne, ak Slávo peniaze vráti. Inak na neho podá žalobu. Takéto riešenie sa však nepáči Inge.

Slávo pochopil, že ak chce Ingrid a Tótha usvedčiť, musí bojovať ich zbraňami. Rozhodne sa prejsť na ich stranu, aby mohol získať dôkazy o ich podvodoch. Slávo sa pred Tóthom tvári, že mu nerobí problém svoju rodinu podraziť.

Robo je ako vymenený, už nechce robiť Eve problémy, dokonca za istých okolností je ochotný rozviesť sa. Eva je na vrchole šťastia, Robo je zúfalý, no nedokáže si ju k sebe ničím pripútať. Tóth mu však ponúkne riešenie, ako dostať Evu na kolená.

Nina predostrie Martinovi svoj odvážny plán na záchranu Kofiho. Martin je jej riešením ohúrený.

Sledujte v utorok, 25. mája, o 14.50, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na