Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 65. a 66. epizóda

25. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 65. a 66. epizóda
Búrlivé víno: 65. a 66. epizóda Foto: TV Markíza

Karin prekvapí Violu svojou návštevou, chce s ňou dojednať podmienky rozvodu. Roznerovci sú ochotní Ivanovi pomôcť.

65. epizóda
Tóth sa tvári, že ho Ivanova žiadosť o finančnú pomoc zaskočila, odmietne mu požičať. Ingrid vidí, že Ivana situácia načisto zlomila, rozhodne sa prihovoriť za neho u Tótha. Tóth vycíti, že jej Ivanov osud nie je ľahostajný a prestáva Inge dôverovať.

Eva odmieta uveriť správam o Slávovom podvode, preto ho vyhľadá a žiada od neho vysvetlenie. Slávo jej objasní, ako sa Inge mohla dostať k jeho účtom. Ivanovi to však povedať odmieta, chce ušetriť otca sklamania z Ingrid, má na to dobré dôvody... Eva a Nina sa dozvedajú, že Ingrid čaká s ich otcom dieťa.

Eva navštívi Ingrid a zagratuluje jej k potomkovi. Má však na Ingrid aj jednu nepríjemnú otázku...


66. epizóda
Inge presvedčí Evu, že jej záleží len na tom, aby bol Ivan šťastný. Aj Nina si myslí, že Ingrid zmenilo tehotenstvo a je nalomená dôverovať jej. Lenže ak Ingrid hovorí pravdu, klamal ich brat Slávo. Súrodeneckú dôveru ešte viac podkope fakt, že sestry pristihnú Sláva v družnom rozhovore s Tóthom.

Karin prekvapí Violu svojou návštevou, chce s ňou dojednať podmienky rozvodu. Aj Viola má pre Karin zopár nepríjemných prekvapení, po ktorých sa Karin nezmôže na slovo.

Ingrid je proti tomu, aby Ivan ručil Tóthovi vlastným domom. Lenže Ivan trvá na tom, že inú možnosť nemá. O problémoch Dolinských sa dopočujú Roznerovci, ktorí sú ochotní Ivanovi pomôcť. Eva chce otca od zmluvy s Tóthom odhovoriť, zdá sa však, že prišla neskoro...

Sledujte v stredu, 26. mája, o 14.40, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na