Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 69. a 70. epizóda

27. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 69. a 70. epizóda
Búrlivé víno: 69. a 70. epizóda Foto: TV Markíza

Robo sa dušuje, že Eve ešte poriadne osladí život. Nečakane sa vrátila Dáša, Eva má zlú predtuchu...

69. epizóda
Robo je navonok zmierený s rozsudkom, no pred Tóthom sa dušuje, že Eve ešte poriadne osladí život. Peter s Evou sa dopočujú, že deti niekto bez ohlásenia vzal zo školy. Eva už aj tuší, kto je za tým.

Martin má obavy o Alicu, už dlho o nej nemá žiadne správy a nevie ani, čo sa stalo s Kofim.

Viola nájde pri upratovaní Mirovej pracovne zaujímavé dokumenty, ktoré svedčia o Tóthových plánoch. Dokumentáciu ukáže svojmu bratovi Stanovi a ten na základe toho pochopí, o čo ide Tóthovi.

Evu u Roznerovcov čaká nepríjemné prekvapenie – nečakane sa vrátila Dáša. Potrebuje s Petrom súrne hovoriť. Evu premkne zlá predtucha, že po rozvode nakoniec zostane sama...


70. epizóda
Dáši ani tak neprekáža vzťah Evy a Petra ako Evin bývalý manžel, z ktorého má Jakub strach. Dášapreto vyhľadá Evu, aby sa bližšie zoznámila s jej situáciou. Eve táto návšteva nie je príjemná, no stretnutie dvoch osudových žien Petrovho života sa napokon skončí veľmi netradične...

Miro zistí, že Stanislav má územné plány. Hrá to na neho, že sa do celej situácie dostal nevinne. Keď Stanislav pritvrdí, Miro vytiahne z rukáva svoje tromfy proti nemu. Stano pochopí, že v tejto chvíli nemôže oficiálne Mirovi nič dokázať.

Buranovský sa zo všetkých síl snaží Viole pomôcť so zháňaním práce. So svojou snahou to však trochu preženie, keď Viole dohodí stretnutie s pofidérnym majiteľom agentúry. Nedorozumenie vyústi v konflikt, v ktorom Buranovský nepriamo vyzná Viole lásku!

Sledujte v piatok, 28. mája, o 14.35, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na