Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 67. a 68. epizóda

26. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 67. a 68. epizóda
Búrlivé víno: 67. a 68. epizóda Foto: TV Markíza

Viola vyhodí neverného manžela z domu. Ingrid prekvapí Ivana vyhlásením, že si nie je istá, či je správny čas na dieťa.

67. epizóda
Viola trvá na rozvode a vyhodí neverného manžela z domu, ktorý jej patrí. Miro sa jej revanšuje tým, že jej zablokuje všetky účty a kreditky. Viola nemá z čoho zaplatiť účty, musí o pomoc požiadať svoju rodinu.

Ingrid prekvapí Ivana vyhlásením, že si nie je istá, či je teraz správny čas na dieťa, keďže sa ocitli vo finančnej tiesni.

Stanislav stále rozmýšľa, ako by Ivanovi pomohol, nech môže Tóthovi čím skôr splatiť dlh. Ivan o pomoci od Roznerovcov nechce ani počuť, má už svoj záložný plán, ktorým šokuje Mira. Ten o nových skutočnostiach neváha informovať Tótha.


68. epizóda
Tóth sa nenechá rozhádzať, ale musia konať – celú akciu s vínom Dolinský treba urýchliť. Slávo odovzdá Tóthovi plány vinárstva.

Buranovský pomáha Viole so zháňaním novej práce. Stresujúci deň sa rozhodne Viole spríjemniť večerou, ktorú sám navarí. Netuší, o aké fiasko si koleduje...

Ivan zabudol na Evino súdne pojednávanie, na súd ide s Evou Peter. Robo prekvapujúco nemá námietky voči nefunkčnosti manželstva, ide mu o dcéru. O Laure musí rozhodnúť súd.

Ingrid odchádza za Andrém spolu s Ivanom. Tóth chce vedieť, čo chce Inge podniknúť vo Francúzsku. Ingrid mu zaklame, že je na jeho strane. Ivan dá Simonetovcom veľkorysú ponuku, no André preňho nemá dobré správy...

Sledujte vo štvrtok, 27. mája, o 14.40, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na