Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 71. a 72. epizóda

28. 05 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Tóth bez pozvania vtrhne Ingrid do bytu akurát v čase, keď trávi príjemný večer v spoločnosti Ivana.

71. epizóda
Martin sa obráti na Dášu s prosbou o právnu pomoc v prípade Kofiho a Alice. Dáša s takýmto prípadom nemá skúsenosti, no odporučí mu pomoc svojho nového partnera Filipa, ktorý má s Afrikou priamu skúsenosť.

Stanislav si uvedomuje nebezpečenstvo, do ktorého sa dostal, keď sa začal vŕtať v Tóthových plánoch. O celej kauze povie Petrovi. Ten chce ísť s dôkazmi okamžite na políciu. Stanislav mu vysvetlí, prečo nebude ľahké usvedčiť ľudí ako sú Tóth a Baxa.

Tóth bez pozvania vtrhne Ingrid do bytu akurát v čase, keď trávi príjemný večer v spoločnosti Ivana. Hrozí, že Ivan odhalí vzťah Ingrid a Tótha, no Tóth sa z celej situácie vyvlečie argumentami. Ivanovi však neprestane táto nečakaná nočná návšteva vŕtať v hlave a začína čosi tušiť. Že by mal Slávo predsa len pravdu?


72. epizóda
Dorota sa teší, že jej mama sa dala dokopy s Žigom Buranovským. O svojom vzťahu však pred Dorotou mlčia. Dorota zisťuje, že Žigo sa večer chystá na rande, avšak nie s jej mamou! Dorota je presvedčená o tom, že Buranovský to hrá na dve strany a bojí sa, aby mame neublížil.

Ingrid všade súrne zháňa Sláva, no nikto ho už dlhšie nevidel. Vo firme zistí, že sa jej niekto hrabal v počítači. Pochopí, čo Slávo hľadal.

Ivan je voči Ingrid čoraz viac podozrievavý. Pochopí, že mu o Tóthovej nočnej návšteve klamala. Otvorene sa jej spýta, čo majú spolu s Tóthom v pláne. Inge je v úzkych.

Sledujte v pondelok, 31. mája, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na