Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 73. a 74. epizóda

31. 05 2021 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 73. a 74. epizóda
Búrlivé víno: 73. a 74. epizóda Foto: TV Markíza

Robo na pojednávaní Eve výrazne priťaží. Martin a Nina zháňajú peniaze na výkupné za Alicu.

73. epizóda
Martin a Nina dávajú dohromady peniaze na výkupné za Alicu. Ak sa výkupné neodovzdá okamžite, Alica bude mimo dosah. Lenže financie chýbajú a Martinova rodina je odcestovaná na Morave.

Prebieha súdne pojednávanie o opateru Laury, ktorej sa Robo vzdať nemieni. V Robov prospech svedčí aj Tóth, ktorý vytiahne pred súdom nové skutočnosti, čím Eve výrazne priťaží. Zaskočia aj jej právničku Dášu.

Dorote je veľmi zle, ale odmieta pomoc od doktora Buranovského, pretože je presvedčená, že je to sukničkár, ktorý sa zahráva s jej mamou.

Tóth našiel v Slávovom mobile dôkaz proti Ingrid, pochopí, že ho zradila. Ingrid sa pokúša spojiť s Ivanom, aby mu všetko vysvetlila.


74. epizóda
Robo nedovolí Eve odsťahovať sa na Moravu, nárokuje si na Lauru. Eva je bezmocná, ani Dáša nedokáže rozsudku zabrániť. Neunikne jej, že Tóth paktuje so sudkyňou. Možno existuje nádej, ako v budúcnosti Roba usvedčiť.

Viola Dorote sľúbi, že už jej nikdy nebude klamať. Dorota má na ňu priamu otázku – kto je jej otec? Viola sa už odpovedi nemôže vyhnúť.

Tóth vydiera Ingrid minulosťou, odhalí jej citlivé miesto. Existuje totiž osoba, na ktorej Inge veľmi záleží a o ktorej tuší len Tóth... Ingrid je ochotná Tótha udať na polícii a niesť následky. Medzi ňou a Tóthom príde k potýčke, po ktorej Ingrid začne silno krvácať, potrebuje urýchlene pomoc. Dokáže sa Ivan preniesť cez svoj hnev, aby jej prišiel na pomoc?

Sledujte v utorok, 1. júna, o 14.40, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na