Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 75. a 76. epizóda

01. 06 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 75. a 76. epizóda
Búrlivé víno: 75. a 76. epizóda Foto: TV Markíza

Stanislavovi hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Nina z katastrofy vo vinárstve priamo viní Tótha.

75. epizóda
Ivan sa dozvie o vypustenom víne, táto správa ho úplne zlomí. Nina z katastrofy vo vinárstve priamo viní Tótha. Tóth a Baxa však vymyslia plán, ako zodpovednosť za celú záležitosť hodiť na Roba.

Stanislav sa nevrátil, rodina si o neho začína robiť starosti. Dáša zistí, že v spise zo súdu chýba stránka s Robovou adresou a tak Petrovi začnú dochádzať súvislosti. Anna začína čosi tušiť, preto jej Peter s Dášou zaklamú, že Stanislav odcestoval na Moravu. V skutočnosti mu však hrozí smrteľné nebezpečenstvo.

Viole sa nepáči, že kvôli Buranovskému musela Dorote znova klamať, no Žigo ju presvedčí, že takto je to pre všetkých najlepšie. Ich uzmierenie však nebude mať dlhé trvanie, v ich vzťahu sa objaví vážna prekážka.


76. epizóda
Viola sa dozvedela, že Salomé je za Buranovského stále vydatá. Viola Buranovskému nedokáže toto klamstvo odpustiť. Aké plány s ním má Salomé?

Ivan má potýčku s Tóthom, no ten mu razom vysvetlí, že proti nemu nič nezmôže, nemá dôkazy. Poistný podvod by padol na Ivana. Ivan je zúfalý, príde o pomoc poprosiť Ingrid. Doktor ho upozorňuje na jej rozpoloženie, nebolo by vhodné, aby sa rozrušovala.

Stanislav sa stále neobjavil. Peter netuší, kde by ho hľadal, príde sa na neho informovať u Mira Petránskeho. Zatiaľ čo si rodina robí o neho starosti, o Stanislavovej budúcnosti rozhodujú jeho väznitelia. Čo s ním spravia?

Sledujte v stredu, 2. júna, o 14.45, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na