Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 77. a 78. epizóda

02. 06 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 77. a 78. epizóda
Búrlivé víno: 77. a 78. epizóda Foto: TV Markíza

André prišiel neskoro. Salomé sa dozvedá o manželovej dcére.

77. epizóda
André prišiel Dolinským pomôcť, no už je neskoro. Od Ivana sa dozvedá, že od neho nemá čo kúpiť. Keď zistí, v akej situácii sa rodina Dolinských ocitla, vyrukuje s novým riešením.

Stanislav je hospitalizovaný v nemocnici, o tom, čo sa mu stalo odmieta hovoriť. Petrovi však napokon prizná, že ho udrel Robo. Ako s touto informáciou naloží Peter?

Salomé Buranovská sa dozvedá, že jej manžel má dcéru. Buranovský sa jej prizná, že Violu miluje. No bude mu Viola schopná odpustiť?


78. epizóda
Za Stanislavom do nemocnice príde policajný vyšetrovateľ. Stanislav má pre políciu dôkazy, na základe ktorých vyhlásia pátranie po Robovi Riečnom.

Ingrid si uvedomila, že ju všetci opustili a zostala sama. Prepúšťajú ju z nemocnice, doma ju však čaká nepríjemná návšteva.

Buranovský sa od Doroty dozvedá, že Viola a Salomé sa spriatelili. Buranovský Violu prosí, aby sa k nemu vrátila, teraz im už nič nestojí v ceste...

Miro dostane od Tótha pokyn, aby sa pripravil na prevod pozemkov. Tóth si uvedomí, že Slávo Dolinský je pre nich nepohodlný.

Sledujte vo štvrtok, 3. júna, o 14.40, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na