Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 79. a 80. epizóda

03. 06 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 79. a 80. epizóda
Búrlivé víno: 79. a 80. epizóda Foto: TV Markíza

Nina s Martinom sa plánujú urýchlene zosobášiť. Alicu museli po návrate z Afriky hospitalizovať.

79. epizóda
André vypočuje tajomstvo, že Nina s Martinom sa plánujú kvôli Kofimu urýchlene zosobášiť. Tento Ninin úmysel prezradí Ivanovi. Ako zareaguje na túto správu?

Ingrid odmietne Tóthovi pomôcť, lenže Tóth má dobrý dôvod na to, aby veril, že si to rozmyslí. Za Ingrid príde návšteva, ktorá ju rozhodne nepoteší.

Alicu museli po návrate z Afriky hospitalizovať. Zdravotná sestra pred Ninou chváli Martina, ako starostlivo sa stará o svoju ťažko chorú priateľku – a má tým na mysli Alicu. Alicin ošetrujúci lekár potrebuje s Martinom nutne hovoriť o jej zdravotnom stave.

Ivan a Eva sa od vyšetrovateľa dozvedajú zlú správu, ktorá sa týka Sláva.


80. epizóda
Vysvitne, že Ingrid má sestru Mirku - narkomanku, ktorou ju Tóth vydiera. Tóth zariadil, aby Mirku vyhodili z liečenia a teraz ju môže zničiť pred Ingridinými očami. Mirka čoskoro dostane abstinenčné príznaky a Inge sa musí rozhodnúť, ako bude konať...

Polícia podozrieva Sláva zo spolupáchateľstva. Ivan si uvedomí, že vyšetrovateľ ho podozrieva právom. Nina ani Eva neveria, že by sa Slávo spojil s Robom.

Alica nemá viac času, ako pár týždňov. Alica o svojom ochorení vedela a jej jediným želaním je, aby Martin ďalej viedol jej nemocnicu v Kongu. Pod vplyvom silných liekov prizná, čo k Martinovi v skutočnosti cíti.

Sledujte v piatok, 4. júna, o 14.45, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na