Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 81. a 82. epizóda

04. 06 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 81. a 82. epizóda
Búrlivé víno: 81. a 82. epizóda Foto: TV Markíza

Martin nedorazí na plánovanú schôdzku s Ninou. To, čo Nina vzápätí zistí, ju šokuje...

81. epizóda
Nina by chcela byť s Martinom, no ten na ňu nemá čas. Je nešťastný z toho, že Filip sa z Afriky vrátil bez Kofiho. Hrozí, že Martin si Kofiho napokon nebude môcť adoptovať, prejavila o neho záujem pochybná organizácia.

Ingrid si myslí, že Mirka by sa mala vrátiť do liečebne. Mirka si jej slová mylne interpretuje tak, že Inge ju u seba nechce. Uvedomí si, že Ingrid spôsobuje problémy, preto od nej utečie.

Martin sľúbi Nine výnimočný večer, aby si všetko vynahradili. Martin napokon na plánovanú schôdzku nedorazí. Nina sa nevie s Martinom spojiť, od babky Anny sa dozvedá, že Martin plánoval navštíviť Alicu v nemocnici, tak sa za ním vyberie tam. To, čo zistí, ju šokuje...


82. epizóda
Nina nadobudne presvedčenie, že Martin ju s Alicou podvádza. André ju v tom podporuje a očierňuje Martina v jej očiach. Zatají jej, že našiel Martinov odkaz, ktorý všetko vysvetľuje. Vzťah Niny a Martina prechádza krízou v najnevhodnejšom čase. Ak sa Martin do Konga nevráti ako ženatý muž, Kofiho si môže adoptovať iná rodina.

Buranovský vytkne Salome, že ich s Violou oberá o priestor a nedá im dýchať. Salome sa odvolá na Violu – aj ona si želá, aby odišla? Viola sa odhodlá Salome povedať, čo si o nej naozaj myslí.

Dolinskí sa od polície dozvedajú, že Slávo je spolu s Robom na úteku. Eva s Petrom majú strach o deti. Čo ak sa Robo vráti po Lauru?

Sledujte v pondelok, 7. júna, o 14.20, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na