Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 83. a 84. epizóda

07. 06 2021 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Dolinskí sú v platobnej neschopnosti. Nina s Martinom odmieta hovoriť. Vzápätí sa jej zrúti svet.

83. epizóda
Robotníci majú obavy, či neprídu o prácu. Ivan verí, že polícia prípad uzavrie a poisťovňa im vyplatí škodu. Eva však otvorí otcovi oči – sú v absolútnej platobnej neschopnosti. Na Ivana po týchto slovách príde náhla slabosť, musí vyhľadať lekársku pomoc.

U Mirky sa znova začínajú prejavovať abstinenčné príznaky. Tóth by jej vedel z utrpenia pomôcť, no Ingrid odmieta urobiť to, čo od nej žiada. Na utrpenie svojej sestry sa však už nedokáže pozerať.

Alica je ochotná Martinovi kvôli Kofimu pomôcť. Žiada ho však, aby si to dobre rozmyslel – Nina by toto jeho rozhodnutie nemusela akceptovať. Lenže Nina s Martinom odmieta hovoriť. Keď napokon zistí, aké rozhodnutie Martin urobil, zrúti sa jej svet.


84. epizóda
Ivan je zasiahnutý Nininou bolesťou, chce si to ísť s Martinom vybaviť. Zdravotne sa však necíti najlepšie, André ho odhovorí. Ivan vďaka Andrého pomoci verí, že všetko zlé je na niečo dobré. Netuší, že André ich rodine pomáha zo zištných dôvodov...

Žigo a Viola sa chystajú stráviť romantický večer bez prítomnosti Salome. Majú však o priebehu večera rovnaké predstavy?

Ingrid sa rozhodla vypovedať, kto je vinníkom v kauze vypustenia vína. Na polícii stretáva Ivana. Toho veľmi zabolí, čo sa od nej dozvie. Ingrid sa Mirke prizná, že práve zničila život mužovi, ktorého miluje.

Robo za hranice neutiekol, stále je na Slovensku. Čo sa však stalo so Slávom?

Sledujte v utorok, 8. júna, o 15.45 a v stredu, 9. júna, o 15.50, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na