Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 85. a 86. epizóda

09. 06 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 85. a 86. epizóda
Búrlivé víno: 85. a 86. epizóda Foto: TV Markíza

Mirka zistí, že Ingrid zničila Ivana kvôli nej, lebo ju vydieral Tóth. Slávo pochopí, že Robo vyhrážky myslí vážne.

85. epizóda
Ivan odmieta uveriť tomu, že za všetkým je Slávo, ale verzia polície nepustí. Mirka sa dozvie, že Ingrid zničila Ivana kvôli nej, pretože ju vydieral Tóth. Zisťuje, že Ingrid možno čaká Tóthovo dieťa.

Slávo neverí, že by ho Robo dokázal zabiť, no veľmi rýchlo pochopí, že svoje vyhrážky myslí vážne. Robo si myslí, že nemá na výber. Slávo sa pokúša Roba manipulovať cez Lauru, bude však úspešný?

Filip má pre Ninu odkaz od Martina, ktorý jej nemohol odovzdať osobne, keďže sa ponáhľal na letisko. U Dolinských stretne len Andrého. André Filipa presvedčí, že je rodinný priateľ a môže odkaz odovzdať jemu. Sľúbi, že ho Nine odovzdá.


86. epizóda
Buranovský sa chce vyhnúť spovedaniu svojej exmanželky, tak sa vyhovorí na zdravotné problémy. Dorota sa dozvedá o otcových problémoch so zdravím, má o neho obavy. Salomé však vie, ako ho vyliečiť...

Nina je nahnevaná, že otec zastavil trestné stíhanie, aby ochránil Sláva. Ich rodina však od poisťovne neuvidí ani cent. Ivan mieni predať svoj podiel Tóthovi.

Slávo dáva Robovi návrh, aby sa spojili proti Tóthovi. Robo neverí, že by sa pred políciou dokázal očistiť. Slávo mu sľubuje pomoc, Robo ho však donúti ísť vykopať hrob...

Sledujte vo štvrtok, 10. júna, o 15.50 a v piatok, 11. júna, o 15.45, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na