Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 91. a 92. epizóda

16. 06 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 91. a 92. epizóda
Búrlivé víno: 91. a 92. epizóda Foto: TV Markíza

André opätovne vyzná Nine lásku. Záchrana podniku stojí na nej. Miro navštívi zraneného Sláva v nemocnici

91. epizóda
André sa poháda s otcom, ktorý investície do podniku pokladal za svadobné veno. André opätovne vyzná Nine lásku. Nina má dilemu – vie, že záchrana rodinného podniku stojí na nej. Od babky Anny sa navyše dozvedá nové skutočnosti, týkajúce sa Martina. Ovplyvní to jej rozhodnutie?

Dorota sa mame prizná, že aj ona je zasnúbená. Viola chce vidieť jej prsteň a tak musí Dorota s pravdou von. Viola si uvedomí, že nosí dcérin zásnubný prsteň. Prejde toto faux pas Žigovi?

Miro navštívil zraneného Sláva v nemocnici. Po rozhovore s lekárom uvažuje, že ho odpojí od prístrojov...


92. epizóda
Ivan pred Mirom sľubuje pomstu všetkým, čo majú Sláva na svedomí. Miro sa dozvie, že Slavo je zranený len 24 hodín. Z toho vyplýva, že Robo je na Slovensku, na žiadne Bahamy neodišiel. Miro s Tóthom majú o problém navyše.

Anna s Vierou navštívia mladých na Morave. Eva chce byť v ťažkých časoch s rodinou, no Peter návrat domov odmieta. Roznerovci zisťujú, že Eva je tehotná. Aj babka Anna má pre nich jednu novinku. Martin sa oženil, lenže nie s Ninou...

Gérard odhovára Andrého od manželstva z rozumu. Ivan má tiež o Nininej svadbe pochybnosti. Gérardovi sa na Slovensku vynárajú spomienky na Stana Roznera a ŠTB.

Sledujte vo štvrtok, 17. júna, o 15.45 a v piatok, 18. júna, o 15.45, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na