Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 99. a 100. epizóda

25. 06 2021 17:00 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

Ivan je rád, že spoznal dôvody Inginej zrady. Dokáže jej odpustiť? Eva dúfa, že Martin stihne doraziť domov ešte pred svadbou

99. epizóda
Ingrid sa dozvie, že Mirka pred rokmi nikoho nezabila, zranený
lekárnik útok prežil. Mirka sa teší, že je nevinná, Inge cíti zlosť na Tótha, ktorým sa nechala vydierať. Ivan je rád, že konečne spoznal dôvody Inginej zrady. Bude jej vedieť všetko odpustiť?

Miro sa dozvie, že Slávo nebude počas svadby v nemocnici, je o to nervóznejší. Čo ak si Slávo medzi ľuďmi na niečo spomenie? Tóth ho dáva Mirovi „na starosť“.

André sa na rozlúčke so slobodou opil, je voči Nine násilnícky. Martin odmieta čakať na letisku, vymyslí záložný plán. Lenže Kofimu príde zle a Martin sa s príchodom domov oneskorí. Eva dúfa, že Martin stihne doraziť na Slovensko ešte pred svadbou.


100. epizóda
Robo sa nečakane zjaví u Ingrid doma a predostrie jej svoje požiadavky. Chce od nej, aby mu priviedla dcéru. Kvôli Laure je schopný všetkého, nožom ohrozuje Mirku. Ingrid mu sľúbi pomoc, ale Mirku s ním odmieta nechať samu.

Ivan prehovára Sláva, aby vzhľadom na svoj zdravotný stav radšej na svadbu nešiel, no Slávo je rozhodnutý. Chce byť pri tom, keď sa jeho sestra bude vydávať.

Miro je s nervami v koncoch, odmietne ďalej na čomkoľvek s Tóthom spolupracovať. Tóth mu však pripomenie jeho špinavú minulosť. Gérardovi sa po zoznámení s Mirom začínajú vynárať spomienky na Štb.

Ivan dáva Nine svoje otcovské požehnanie. Martin dorazil na Slovensko, no do začiatku obradu zostáva len niekoľko minút. Stihne prísť včas?

Sledujte v pondelok, 28. júna, o 14.25, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na