Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 103. a 104. epizóda

30. 06 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 103. a 104. epizóda
Búrlivé víno: 103. a 104. epizóda Foto: TV Markíza

Ivan a Ingrid po dlhom čase trávia noc spoločne. Nina nečkala, že ju stretnutie s Kofim tak zasiahne.

103. epizóda
Ivan chce od Ingrid vedieť, či v kšeftoch s Tóthom išiel aj Miro. Ivan príde za Mirom, aby si s ním vyjasnil zradu, ktorej sa dopustil.

Ingrid sa na dôkaz lásky k Ivanovi rozhodne vypovedať pred políciou a priznať svoju vinu. Ivan jej v tom zabráni. Nechce, aby sa udala. Ivan a Ingrid po dlhom čase trávia noc spoločne.

Martin zakáže Kofimu návštevu Dolinských, ale babka Anna deťom sľúbi, že ich za Ninou vezme. Kofi Ninu spozná podľa Martinovho rozprávania a fotografií. Nina nečkala, že ich stretnutie oboch tak zasiahne. Ninina neprítomnosť však neunikne jej manželovi...


104. epizóda
Viola si neverí a nechce zobrať zákazky na pečenie toriet. Salome však guráž nechýba a tak Violu prehovorí, aby si založili spoločnú firmu.

André u Dolinských stretáva Martina a zúri. Podozrieva Ninu z nevery a fyzicky ju atakuje. Nina pred Evou zapiera Andrého násilnícke sklony, no Eva pravdu aj tak tuší...

Karin náhodne stretne Martina a povie mu o dôkaze Mirových podvodov, ktorý predala Andrému. Lenže Dolinskí o dôkazoch nič netušia. Martin prosí Ninu, aby skontrolovala Andrému počítač. Bude konečne Andrého podlosť odhalená?

Sledujte vo štvrtok, 1. júla, o 15.40 a v piatok, 2. júla, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na