Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 107. a 108. epizóda

05. 07 2021 16:35 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 107. a 108. epizóda
Búrlivé víno: 107. a 108. epizóda Foto: TV Markíza

Martina vyhľadal Alicin právnik a až teraz sa dozvedá, čo mu Alica odkázala. Stanislav sa od Petra dozvedá pravdu o Mirovi.

107. epizóda
Reni privedie Mira na myšlienku, že dôkaz o jeho vine musí bezpodmienečne zničiť. Stanislav sa od Petra dozvedá pravdu o Mirovi. No jedinou satisfakciou, po ktorej celé roky túži, je získanie Ivanovej dôvery.

Martin má nečakanú návštevu – vyhľadal ho Alicin právnik. Martin sa až teraz dozvedá, čo mu Alica odkázala. Uvedomuje si, že úloha, ktorú mu Alica zverila spolu s majetkom, bude skúškou jeho lásky s Ninou.

Tóth ide skontrolovať, či Robo splnil svoj sľub. Od Baxu má za úlohu s Robom po splnení dohody skoncovať. Chytí sa Tóth do pasce, ktorú mu pripravili?


108. epizóda
Nina Martinovi sľúbi, že s ním odíde, má však podmienku. Kým Nina plánuje život s Martinom, do Vínneho sa vráti André, ktorý Nine aj Martinovi poriadne skomplikuje život.

Dorota zažije šok – jej otcom je Baxa! Nevyhľadal ju však preto, aby sa jej po rokoch mlčania ospravedlnil, ale aby jej ponúkol obchod. Chce kúpiť jej obličku.

Stanislav a Ivan po rokoch obnovia svoje priateľstvo. Dopomôže k tomu krutá pravda z Máriinho denníka. Stanislav je jediný, komu sa Ivan s obsahom týchto riadkov zdôverí. Aké tajomstvo Mária roky ukrývala pred vlastným manželom?

Sledujte v utorok, 6. júla, o 15.35 a v stredu, 7. júla, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na