Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 109. a 110. epizóda

07. 07 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 109. a 110. epizóda
Búrlivé víno: 109. a 110. epizóda Foto: TV Markíza

Baxov stav je kritický, zachránila by ho transplantácia. Ako sa Dorota rozhodne? Nine sa podarí od Andrého utiecť, ale dostihne ju.

109. epizóda
Viola má strach, že kvôli svojmu klamstvu navždy stratí Dorotinu dôveru. Baxov stav je kritický, Dorota mu už nemôže nič vysvetľovať. Pred smrťou ho zachráni jedine rýchla transplantácia. Ako sa Dorota rozhodne?

Ivan sa dozvie, že Slávo usvedčil Tótha. Obaja veria, že im už neublíži. Ivan by mohol pravdu o Mirovej vine odhaliť pred celým Vínnym, no pamiatka jeho ženy je pre neho viac, než Mirov trest. Ivan a Stanislav spoločne pochovajú Máriine tajomstvo.

Martin neverí, že by ho Nina opustila. Odkaz je dôkazom toho, že je v nebezpečenstve. Martin ju musí nájsť, za každú cenu. Nine sa podarí od Andrého utiecť, lenže André je rýchlejší a dostihne ju. Stihne tento raz prísť Martin včas?


110. epizóda
Ivan a Ingrid sa vzali, aj keď Ingrid je vo vysokom štádiu tehotenstva. Ivan by ju najradšej až do pôrodu videl v posteli, odmietne ju kamkoľvek púšťať. Inge by však rada navštívila Mirku v liečebni. Poza Ivanov chrbát nahovorí Sláva, aby ju za ňou odviezol.

Dorota a Igor sa presťahovali k Viole a chystajú svadbu. Genocídu v Afrike prežil Kofiho otec a prišiel si po syna na Slovensko. Martin s Ninou z Vínneho neodídu, pretože Martin začal pracovať na pediatrii v susednom mestečku. Do Vínneho sa prisťahoval nový mladý lekárnik Braňo.

Stanislav dostal infarkt, Martin je našťastie nablízku. Dokáže však otcovi pomôcť?

Sledujte vo štvrtok, 8. júla, o 15.35 a v piatok, 9. júla, o 15.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na