Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 111. a 112. epizóda

09. 07 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 111. a 112. epizóda
Búrlivé víno: 111. a 112. epizóda Foto: TV Markíza

Zdá sa, že Ingrid porodí svoje dieťa na ceste. Svadba Doroty a Igora je na spadnutie. André plánuje Dolinských zničiť.

111. epizóda
Dieťa sa pýta na svet a sanitka je v nedohľadne. Slávo musí konať! Vyzerá to tak, že Ingrid porodí svoje prvé dieťa na ceste. Keď sa o tom dopočuje Ivan, obviní Sláva z nezodpovednosti.

André sa pred Ivanom tvári maximálne korektne, vo Vínnom však zháňa byt. Jeho návšteva nebude taká expresná, ako sa tvári. André má tajný plán, ako Dolinských zničiť.

Svadba Doroty a Igora je na spadnutie, lenže Igorov účes vďaka Salome nie je práve reprezentatívny. Žigo má plán, ako to všetko vylepšiť, no tento plán má jednu zásadnú chybu, ktorá Igora vyjde draho.


112. epizóda
Dorota a Igor sú konečne svoji. Slávo príde na svadbu a všetkým oznámi novinku o Adamkovi. Slávo sa od radosti na svadbe tak opije, že zabudne na sľub, ktorý dal Mirke a jej sestre. Mirka má kvôli Slávovi problém...

Andrého prišiel navštíviť Baxa, zjavne majú spoločné záujmy. André oklame Gérarda, že prišiel Ivanovi pomôcť. Ivana však postaví pred neriešiteľnú situáciu.

Viera nezdieľa všeobecné nadšenie zo svadby a šťastia Dolinských, pestuje v sebe nenávisť voči Ivanovi. Martin nájde mamu v zlom stave, je predávkovaná liekmi.

Sledujte v pondelok, 12. júla, o 14.30, v televízii Doma!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na