Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 113. a 114. epizóda

12. 07 2021 16:35 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 113. a 114. epizóda
Búrlivé víno: 113. a 114. epizóda Foto: TV Markíza

Mirka Braňovi zaklame, že v Centre pre drogovo závislých pracuje ako sestrička. Nina súhlasila, že sa stretne s Andrém.

113. epizóda
Braňo považuje Mirku za samovraha, príde medzi nimi k roztržke, Braňo Mirku urazí. Mirka má namále, no o Braňovu pomoc nestojí. Braňo si to však napokon rozmyslí a po Mirku sa vráti. Mirka mu zaklame, že v Centre pre drogovo závislých pracuje ako sestrička.

Nina súhlasila, že sa stretne s Andrém. Rodinu oklame, že je s Martinom. Ten sa však zjaví v nemocnici u Adamka a všetkým je jasné, za kým Nina v skutočnosti šla... Jej stretnutie s Andrém sa rozhodne nenesie v priateľskom duchu a Nina začína svoje rozhodnutie ľutovať.

Braňo nájde vo svojom aute vec, ktorá patrí Mirke. Príde jej ju vrátiť do Centra, kde ju dá vyhľadať ako zdravotnú sestru. Ako dopadne Mirkina nevinná lož?


114. epizóda
Martin vynadá Nine. Bolo od nej nerozumné ísť za Andrém kvôli firme. Martin jej sľúbi, že sa u mamy za Dolinských prihovorí, no Viera je nekompromisná.

Mirka nechce, aby sa Braňo dozvedel, že je v centre pre bývalých narkomanov ako pacientka. Braňo má na narkomanov veľmi negatívny názor. Neverí, že by sa takí ľudia dokázali zmeniť. Mirku jeho slová zabolia.

K Dolinským nečakane prichádza Gérard, ktorý mal ešte ležať v nemocnici. André je pred Dolinskými sebavedomý, netuší, že jeho otec prišiel raz a navždy všetko vyriešiť. Gérard Andrého svojím rozhodnutím šokuje.

Sledujte v utorok, 13. júla, o 15.35 a v stredu, 14. júla, o 15.35!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na