Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 115. a 116. epizóda

14. 07 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 115. a 116. epizóda
Búrlivé víno: 115. a 116. epizóda Foto: TV Markíza

Martin zisťuje pravdu o liekoch, ktoré berie jeho mama. Ako sa s tým vysporiada? Gerárda odviezla sanitka, ale v nemocnici ho nemôžu nájsť...

115. epizóda
Martin má podozrenie, že Viera to s dávkovaním liekov riadne prehnala. Obráti sa na lekárnika Braňa a požiada ho o pomoc. Martin sa konečne dozvie krutú pravdu o povahe liekov, ktoré jeho mama berie.

Ingrid prepúšťajú z nemocnice. Slávo Ivanovi sľúbi, že sa o ňu postará. Ingrid so Slávom po prvý raz hovoria o ich spoločnej minulosti.

Gérarda odváža sanitka, nestihne Ivanovi povedať niečo dôležité. Ivan s Ninou za ním vyrážajú do nemocnice, no nenájdu ho tam.


116. epizóda
Gérarda operovali, ale zatiaľ sa neprebral. André sa pred Ivanom prestane hrať na trúchliaceho syna a Ivana kruto obviní, že sa o zdravotný stav jeho otca zaujíma len zo zištných dôvodov.

Nina sa dozvie o Vierinej závislosti na liekoch. Martin sa jej snaží dohovoriť, no Viera si svoj problém odmieta priznať.

Salomé na čas odchádza zo Slovenska, požiada Violu o pomoc s reštauráciou. Viola sa teší na novú príležitosť, no Žigovi sa to vôbec nepozdáva. André zničí otcov darovací dekrét, ktorý by vyriešil Dolinských problémy.

Sledujte vo štvrtok, 16. júla, o 15.40 a v piatok, 16. júla, o 15.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na