Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 119. a 120. epizóda

19. 07 2021 16:35 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 119. a 120. epizóda
Búrlivé víno: 119. a 120. epizóda Foto: TV Markíza

Ivan a Nina sú sklamaní. Mirka neverí, že si ešte nájde partnera. Igor sa bojí, že sa stane otcom.

119. epizóda
Obálka pre Dolinských je prázdna, Ivan a Nina cítia sklamanie a André je opäť na koni. Nina však neverí, že Gérardovi by tak záležalo na tom, aby si kufrík nechali, keby sa ich jeho obsah netýkal. Tuší,že je za tým André...

Mirke sa začína v spomienkach skladať jej čierna minulosť. Neverí, že by niekto dokázal milovať bývalú narkomanku. Ingrid ju presviedča o opaku, ona sama je predsa dôkazom toho, že každý môže dostať od života aj druhú šancu.

Viera je nahnevaná, že Anna s Ninou poza jej chrbát riešili Stanislavove peniaze. Viera je rozhodnutá zasiahnuť. Petra aj Ivana svojím rozhodnutím prekvapí.Igora nepríjemne zaskočí, keď pochopí, že Dorota vzala robenie detí naozaj už úplne vážne. Igor sa bojí, že sa stane otcom proti svojej vôli. K Dolinským prichádza nečakaná návšteva, ktorá najviac rozhodí Mirku...


120. epizóda
Martin si všimne, že medzi Braňom a Mirkou to iskrí. Mirka si to nechce u Braňa pokaziť, poprosí Ingrid o pomoc. Martin Inge sľúbi, že Braňovi nepovie nič o Mirkinej minulosti. Braňo sa u Dolinských napokon zdrží dlhšie ako plánoval. Odhodlá sa pozvať Mirku na rande. Bude Mirka tentoraz súhlasiť?

André nechce svoj podiel predať. Rozmyslel si to, peniaze od Dolinských nepotrebuje. Dolinských drží v šachu, Nina je zúfalá. Ivan príde Viere vrátiť peniaze a ponúknuť jej svoje priateľstvo.André dá Baxovi návrh, ktorý sa nedá odmietnúť. Baxa po rozhovore s ním urguje Karin, aby zohnala viceprimátora, má pre neho návrh.

Martin utešuje rozrušenú Ninu, omylom vyhodí docentku Kláru Šimkovičovú z vinárskeho ústavu. Netuší, o koho ide a zdá sa, že Dolinskí si zarobili na ďalší malér.

Sledujte v utorok, 20. júla, o 15.35 a v stredu, 21. júla, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na