Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 121. a 122. epizóda

21. 07 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 121. a 122. epizóda
Búrlivé víno: 121. a 122. epizóda Foto: TV Markíza

Inge tvrdí, že Mirka by mala dať Braňovi šancu. Martin vyhodil z kancelárie docentku Kláru. Aké to bude mať pre vinárstvo následky?

121. epizóda
Martin sa dozvie, že niektorého z lekárov chcú vymeniť. V nemocnici stretáva nemilosrdnú primárku Ritu, ktorá neschvaľuje jeho riešenie problému s detskou pacientkou Terezkou. Dostane sa s novou primárkou do konfliktu?

Ingrid má strach pustiť Mirku samu preč z domu. Mirka sa nechá presvedčiť, že pôjdu do mesta s Ingrid spolu. Inge Mirke vytýka, že sa upína na svoje zlé spomienky, mala by dať Braňovi šancu...

Nina je rozhodnutá kvôli Andrému opustiť milovaný vinohrad. Prestala veriť aj úspechu svojej Márie. Navyše sa jej Igor prizná, čo včera so Slávom vyviedli a Nina pochopí, že Martin z kancelárie vyhodil docentku Kláru Šimkovičovú.


122. epizóda
Klára má pre Ninu dobré aj zlé správy, zaručene jej však zmenia život. Nina je z Klárinho nápadu nadšená, pozve ju na večeru k nim domov. Klára očarí celú rodinu, okrem Inge. Vysvitne, že Ivan a Klára sa poznajú roky.

Ingrid nahovorí Mirku, aby šla za Braňom, no stretnutie nedopadne podľa jej predstáv. Mirka je z toho sklamaná. Vážnejší problém pre ňu však predstavuje Krysa z Resocu, ktorý ju neustále kontaktuje.

Martin neposlúchne novú primárku Ritu, je ochotný riskovať výpoveď. No Rite Martin imponuje ako muž, namiesto výpovede ho nečakane pozve na kávu. Pod zámienkou ho vláka do svojho bytu a flirtuje s ním...

Sledujte vo štvrtok, 22. júla, o 15.35 a v piatok, 23. júla, o 15.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na