Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 125. a 126. epizóda

26. 07 2021 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 125. a 126. epizóda
Búrlivé víno: 125. a 126. epizóda Foto: TV Markíza

Igor stále nie je stotožnený s myšlienkou otcovstva. Slávo požiada brata o miesto vo vinárstve. Martin sa dostane do konfrontácie s Ritou.

125. epizóda
Igor si to u Doroty pokazí reakciou na výsledok jej tehotenského textu. Nina gratuluje Igorovi k otcovstvu, Igor jej však veľmi rýchlo vysvetlí, že oslava je predčasná. Mirka si vyčíta, že zaútočila na Krysu. Pripomenie jej to minulosť. Ingrid trvá na tom, aby šla na políciu a Krysu udala.

Slávo požiada Ivana o miesto vo vinárstve, ktoré Ivan zamýšľa dať Petrovi. Ivanovi sa Slávov návrh veľmi nepozdáva. Že by svojmu synovi stále neveril?

Martin sľúbi svojmu pacientovi - chlapcovi na vozíčku, že ho neprevezú do Bratislavy, čím sa opäť dostane do konfrontácie s primárkou Ritou. Tá však sleduje svoje ciele. Nina pristihne Ritu ako zvádza Martina u neho v ordinácii.


126. epizóda
Buranovský vyrobil Agneši poriadny trapas, je na Gusta napálený. Viola prizná, že vie o jeho rokoch za mrežami, Gusto musí s pravdou von.

Rita pred Martinom Ninu poníži. Nina sa na Martina naštve, hoci on jej dá jasne najavo, že kariéra je pre neho druhoradá.

Peter po prvý raz so Slávom prehovorí o Sabínkinom otcovstve. Prosí však Sláva, aby tento rozhovor zostal medzi štyrmi očami.

Iskrenie medzi Braňom a Mirkou pokračuje, dedko Zoli nechá dvojicu osamote. Mirka konečne súhlasí s večerou. Braňo žiari šťastím a rande nezostane len pri slovách...

Sledujte v utorok, 27. júla, o 15.35 a v stredu, 28. júla, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na