Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 127. a 128. epizóda

28. 07 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 127. a 128. epizóda
Búrlivé víno: 127. a 128. epizóda Foto: TV Markíza

Anna zistí, že Gusto je zlodej. Igor odmieta vyšetrenie plodnosti. Ako to pre neho dopadne? Martin musí zrušiť rande s Ninou.

127. epizóda
Anna sa od Violy dozvedá, že Gusto je zlodej. Spozná v ňom chlapa, ktorý sa objavil v noci v ich dome. Viola chce volať políciu, no babka Anna jej v tom zabráni. Má iný plán ako ho usvedčiť.

Na vyšetrenie plodnosti musí prísť k lekárovi aj Igor. Igor takéto vyšetrenie rázne odmietne, on nemá o sebe žiadne pochybnosti. Dorota ho za to vysťahuje.

Martin si vybaví voľno a sľúbi Nine romantický večer. Kvôli nečakaným povinnostiam v nemocnici však nedodrží sľub. Nina začína na primárku Ritu žiarliť.


128. epizóda
Braňo sa chystá na rande s Mirkou, no prekvapí ho nečakaná návšteva matky. Silvia dáva synovi najavo, že je s jeho životom nespokojná. Braňo prosí mamu, aby odišla, no ona trvá na tom, že chce Mirku spoznať.

Nina zháňa Martina v nemocnici, stretne doktora Škorca. Ten jej poskytne mylnú informáciu, že Martinovi už služba dávno skončila, ale zdržal sa u primárky. Nina je plná žiarlivosti. Martin sa však v skutočnosti musel postarať o Dodka – pacienta so svalovou dystrofiou.

Ivan pozýva Vieru na rodinný obed, ale Viera sa pozvanie zdráha prijať. Viola prezradí Gustovi, že dom Roznerovcov bude zajtra večer prázdny a nestrážený.

Sledujte vo štvrtok, 29. júla o 15.35 a v piatok, 30. júla, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na