Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 129. a 130. epizóda

30. 07 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 129. a 130. epizóda
Búrlivé víno: 129. a 130. epizóda Foto: TV Markíza

Igor nevie zniesť výsledky testu. Rita sa dozvedá klebety o Martinovi. Viera pochopí, že žiadne stretnutie s deťmi nebude.

129. epizóda
Mirke sa zrútil krásny sen a dostane chuť to veľké sklamanie poriadne zapiť. Braňo si od matky nenechá ničiť život a Mirku vyhľadá, doma ju však nenájde. Ingrid v strachu o sestru Braňovi takmer prezradí pravdu o Mirke.

Igor sa dozvie výsledky testov. Dorota ho už netrpezlivo očakáva.

Na urgent do nemocnice priviezli viac pacientov, ako Martin so sestričkou očakávali. Martin súrne potrebuje od primárky Rity, aby pre oddelenie niečo vybavila, no ona sa dobre baví v zaujímavej spoločnosti a nemieni ju opustiť. Rita a André zisťujú, že majú viacero spoločných známych...

Anna s Violou dotiahli svoj plán na dolapenie Gusta do konca. V nestráženej chvíli Gusto naozaj zamieri k Roznerovcom.


130. epizóda
Igorove mužské sebavedomie je riadne otrasené, nedokáže Dorote povedať pravdu. V slabej chvíli jej o výsledkoch zaklame. Netuší, akú reakciu tým spustí u Doroty.

Rita sa s prekvapením dozvedá klebety o Martinovi. Karin je na nože s Mirom Petránskym, ktorý jej vyčíta Baxu. Reni sa stáva novým kandidátom na primátora.

Peter s deťmi na cintorín nedorazia. Viera pochopí, že babka Anna si stretnutie vymyslela. Viera a Nina sa vracajú domov, no dom obliehajú policajné autá. Polícia odvádza zlodeja Gusta, ktorý Vieru osloví krstným menom. Odkiaľ sa tí dvaja poznajú?

Ivan sa dovtípi, že Eva neprišla kvôli Robovi. Peter mu potvrdí to, čo si myslel – že Eva sa vrátiť nechce. Ivan to chápe, no robí si starosti o podnik. Peter pre neho má jedno riešenie.

Sledujte v pondelok, 2. augusta, o 15.10 a v utorok, 3. augusta, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na