Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 133. a 134. epizóda

05. 08 2021 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 133. a 134. epizóda
Búrlivé víno: 133. a 134. epizóda Foto: TV Markíza

S Ingrid stretuntie s Erikom zamávalo. Braňo hľadá Mirku, nájde ju v Resoce. Ako to dopadne? Nina prestáva veriť Martinovi...

133. epizóda
Medzi Ingrid a Erikom to iskrí. Aj keď sa Ingrid tvári nedostupne, je vidieť, že stretnutie s ňou zamávalo. Ivan s Inge sa dohodnú, že Mirke ponúknu miesto Erikovej asistentky. Mirka je z ponuky práce príjemne zaskočená, je pripravená nastúpiť okamžite.

Braňo hľadá Mirku doma u Dolinských, Zoli ho pošle za ňou do práce. Netuší, aký problém tým Mirke spôsobí. Braňo totiž vyhľadá Mirku v Resoce – centre pre drogovo závislých.

Nina neverí Martinovi, že musel zostať dlhšie v práci. Rita ho postupne nenápadne manévruje tam, kam potrebuje ona. Rita prezradí Karin, že chce Martina zbaliť v Prahe na konferencii.


134. epizóda
Dorota je nadšená z domu aj zo záhrady. Začína však tušiť, že medzi Ľubkou a Igorom bolo čosi viac než priateľstvo. Igor prekvapí Dorotu tým, že chce dom čo najskôr kúpiť.

Erik naznačí Petrovi potrebné šetrenie v podniku. Nemôžu si dovoliť zamestnávať nekvalifikovaných ľudí ako je Mirka. Keď sa však dozvie, že ide o Ingridinu sestru, zmení názor. Ivan je z Erika nadšený, konečne bude môcť v pokoji odísť do dôchodku. Inge dá Ivanovi najavo, že sa jej v roli dôchodcu vôbec nepáči.

Rita príde za Martinom do ordinácie v sprievode Andrého. Ninu a Martina vyrušia pri ľúbostných hrách. Martin sa dozvedá, že André je ich nový sponzor.

Vyšetrovateľ Žaluď je presvedčený, že na Gustovom priznaní čosi nehrá. Anna nemá nad Gustom zľutovanie, no Viera sa ho zastane. Viera Anne musí o Gustovi povedať pravdu.

Sledujte v piatok, 6. augusta, o 15.35, a v pondelok, 9. augusta, o 15.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na