Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 135. a 136. epizóda

09. 08 2021 16:30 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 135. a 136. epizóda
Búrlivé víno: 135. a 136. epizóda Foto: TV Markíza

Slivia zistí, že Mirka napadla jej syna. Erik predstavuje problém pre Andrého. Slávo sa preriekne pred Dorotou...

135. epizóda
Silvia zistí, že Mirka je tá žena, ktorá napadla jej syna. Na Silviu však Mirkino pokánie dojem nerobí, vyhráža sa jej políciou, ak neopustí lekáreň.

Ivan s Ninou sa utvrdili v tom, že prijať Erika bol skvelý nápad. Erik sa nenechal vyprovokovať Andrém, k jeho poznámkam sa staval diplomaticky. André začína Erika vnímať ako problém, zverí sa s tým Baxovi.

Slávo sa pred Dorotou preriekne a tak sa Dorota dozvie, že Igor a Ľubka spolu v minulosti chodili. A nielen to...

Mirka veľmi zle znáša Braňove odmietnutie. Braňo súhlasil so stretnutím, kde sa má Mirka dozvedieť motív jeho náhleho ochladnutia. Braňo Mirku obviní, že mu celý čas klamala.


136. epizóda
Viera pomáha Gustovi, ktorého treba dopraviť do nemocnice. Viera ide s ním, v nemocnici narazí na zdravotnú sestru svojho syna. Martin chce vedieť čo má Viera s Gustom.

Nina s nadšením Martinovi oznámi, že sa rozvádza. Zastihne ho v nevhodnej chvíli, uprostred rozhovoru s primárkou. Rita sa Martinovi vyhráža problémami, ak ešte raz uvidí Ninu v jeho ordinácii počas pracovnej doby.

Dorota zisťuje, že Ľubka má dcéru. Má prvé podozrenie: nemôže byť Igor Terezkiným otcom? Braňo a Mirka sú po všetkých strastiach konečne spolu, schyľuje sa medzi nimi k prvému milovaniu...

Sledujte v utorok, 10. augusta, o 15.35 a v stredu, 11. augusta, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na