Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 137. a 138. epizóda

11. 08 2021 16:45 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 137. a 138. epizóda
Búrlivé víno: 137. a 138. epizóda Foto: TV Markíza

Dorota si myslí, že Terezka je Igorova. Nina si myslí, že Vieru a Gusta spája dávna láska, je to tak?

137. epizóda
Dorota má podozrenie, že Terezka by mohla byť Igorova dcéra. O podobe Igora a Terezky presviedča aj ostatných. Ninu prekvapí správou o Igorovom nemanželskom dieťati.

Viera Martinovi tvrdí, že Gusta nepozná, no bráni ho. Nina sa domneiva, že Vieru a Gusta spája dávna láska. Viera Gusta nechce do rodiny, Gusto preto z nemocnice ujde.

Ivan by si Erika ubytoval aj doma, Inge je proti, je k nemu nepríjemná. Ivan vytkne Ingrid jej správanie k Erikovi.

Braňo Mirke zaklame o pôvode svojej jazvy. Na dôkaz, že to s ňou myslí vážne jej dá kľúče od svojho bytu. Mirka a Braňo majú romantické ráno, no Braňova mama Silvia mu urobí prepadovku...


138. epizóda
Žigo presviedča Vieru, aby dala Gustovi ešte šancu. Martin volá Buranovskému, či nevie niečo o Gustovi. Z nemocnice totiž zmizol.

Erik prekvapí Inge vo chvíli, keď sa mu hrabe vo veciach v počítači. Zachráni ju príchod Ivana. Erik im obom navrhne golf, čo Ivan hneď odmietne. Ingrid to zamrzí.

Rita sa chce pomstiť Martinovi. Oznámi mu, že nepôjde na kongres. Martin obviní Ritu, že mu škodí preto, lebo ju odmieta. Nina naopak zažíva úspechy so svojím vínom Mária, hoteliéri sú z neho nadšení.

Redaktor Mráz chce od Mirky informácie o napadnutom lekárnikovi, Mirka mu ich odmietne dať. Braňova mama stále vyzvedá informácie o synovej frajerke. Silvia si zoženie kontakt a zavolá Mirke, že sa s ňou chce stretnúť.

Sledujte vo štvrtok, 12. augusta, o 15.30 a v piatok, 13. augusta, o 15.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na