Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 139. a 140. epizóda

13. 08 2021 16:40 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 139. a 140. epizóda
Búrlivé víno: 139. a 140. epizóda Foto: TV Markíza

Je Terezka Igorova dcéra? Rita ohovára Martina v Prahe. Inge je s Erikom sama na golfe...

139. epizóda
Dorota vyzve Ľubku, aby povedala Igorovi pravdu. Je Terezka jeho dcéra? Igor je v šoku, nechtiac sa pred Dorotou preriekne o spermiách.

Škorec sa škodoradostne teší, že Martin nešiel do Prahy. Rita Martina pred kolegami v Prahe ohovorí, že je nezodpovedný flákač, ktorý sa na svoj príspevok vykašľal.

Tesne pred odchodom na golf nečakane odvolá Ivana Peter, Inge ide s Erikom sama. Erik s ňou flirtuje, Ingrid sa napokon podvolí, aby jej ukázal nejaké svoje grify. Erik začne Inge s radosťou zaúčať a nesmierne si to užíva...

Mirka sa ide stretnúť s Braňovou mamou, no dozvie sa o tom Braňo a ide matke vynadať. Silvia vyzvedá, či už Mirke o sebe povedal všetko. Mirka netuší, že sa o chvíľu dozvie, že Braňo je ten človek, ktorého napadla.


140. epizóda
Braňo prezradí Mirke pravdu o svojej jazve. Kvôli nehode ho opustila žena. Mirka mu však nedokáže povedať, že ona je zodpovedná za jeho nešťastie.

Peter sa náhodne dozvie od Gusta, že je Vierin otec. Myslí si, že mama by mala dať Gustovi šancu. Viera zisťuje, že Gusto ju bol navštíviť, keď bývala v detskom domove.

Martin je rozhodnutý ísť prezentovať svoj príspevok do Prahy. V hoteli zistí, že Rita sa tiež zúčastní na kongrese. Šokuje ho, že Rita ho pred kolegami nielen ohovára, ale ukradla mu aj jeho referát. Martin Ritu verejne poníži a ona sa dušuje, že mu zo života spraví peklo.

Sledujte v pondelok, 16. augusta, o 15.15 a v utorok, 17. augusta, o 16.00, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na