Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 141. a 142. epizóda

17. 08 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno
Búrlivé víno Foto: TV Markíza

André sa odmieta rozviesť s Ninou. Polonahý Erik sa objaví u Inge. Mirka povie Braňovi o ich spoločnej minulosti.

141. epizóda
André sa odmieta s Ninou rozviesť, podľa neho je to prirýchlo. Martin chce zostať v Prahe o deň dlhšie, Nina je sklamaná. V deň pojednávania sa André predsa len na súde objaví a so všetkým súhlasí. Čo má za ľubom?

Inge prekvapí polonahý Erik, ktorý sa objaví v ich dome počas búrky. Erik má prekvapivé riešenie aj pre Ivana a jeho firmu. Chce pestovať len víno Mária.

Mirka Ingrid prezradí, že Braňo je ten lekárnik, ktorého pred rokmi napadla. Inge si myslí, že Braňo by sa mal dozvedieť pravdu. Mirka príde za Braňom, aby mu odhalila ich spoločnú minulosť.

Dorota a Igor konečne prezradia, že plánujú kúpiť vlastný domček.


142. epizóda
Baxa chce totálne zničiť Dolinských a Rita mu v tom môže pomôcť. Baxa ju v pomste podporuje, Rita je odhodlaná Martina v nemocnici zdiskreditovať.

Ivan nesúhlasí s Erikovým návrhom pestovať len Máriu, Erik sa vyhráža výpoveďou. Inge vytkne Ivanovi jeho postoj k Erikovi a jeho nápadu. Poza Ivanov chrbát pozve Erika na stretnutie ohľadom podniku.

Martin si chce Ninu vziať a to čo najskôr. Ako prvému oznámia túto novinku Gustovi. Keď sa to dozvie babka Anna, je v šoku. Žiarli na Gusta a pozornosť, ktorú mu všetci zrazu venujú.

Braňo sa nevie Mirke dovolať, nešťastia zapíja vínom. Z opice ho zobudí matka, vyčíta mu, že sa znova trápi kvôli žene. Braňo pred svojou matkou Mirku bráni. Mirka ho príde navštíviť a stretne sa s jeho matkou.

Sledujte v stredu, 18. augusta, o 15.40 a vo štvrtok, 19. augusta, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na