Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 143. a 144. epizóda

19. 08 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 143. a 144. epizóda
Búrlivé víno: 143. a 144. epizóda Foto: TV Markíza

Mirka nezvláda nápor Braňovej mamy. Inge podľahne Erikovi. Rita so Škorcom chcú zdiskreditovať Martina.

143. epizóda
Silvia odhalí Braňovi pravdu o Mirke, Braňo je v šoku. Mirka nevydrží nápor výčitiek Braňovej mamy a odíde. Kontaktuje Krysu. Požiada ho o niečo silné, po čom by na Braňa dokázala zabudnúť.

Erik povie Ingrid, že v by bol vo firme ochotný zostať len kvôli nej. Inge sa síce bráni, ale nakoniec Erikovi podľahne. Inge a Erika prekvapí svojím nečakaným príchodom Ivan...

Martin rieši akútnu situáciu pacienta s prasknutým slepým črevom. Dozvie sa, že malý chlapec nebol poriadne ošetrený. Jeho otec mu prezradí, že na nočnej nebol lekár. Martin konfrontuje Škorca, prečo neslúžil nočnú. Prípadu sa ujme Rita a spolu s Škorcom kujú plány ako hodiť celú vinu na Martina.


144. epizóda
Mirka chce od Krysu drogu, on jej ju odmieta dať. Mirka sa mu snaží vysvetliť, prečo ju potrebuje, no Krysa ju od toho odhovára. Pred Mirkou seká dobrotu, v skutočnosti s ňou má však iné plány.

Baxa odmietne Mira dosadiť na pozíciu v úrade. Miro si všimne, že Baxov vzťah k Rite je príliš intímny na krstného otca a dcéru. Tomu neujde jeho príliš intímny vzťah s Ritou. Karin si nechtiac vypočuje, čo si o nej Rita naozaj myslí. Vymyslí plán, do ktorého zapojí aj Mira.

Erik verí, že André nové investície firmy schváli. Erikovi sa podarí presvedčiť aj Ivana, nájdu spoločnú reč. Ivan objaví v manželskej posteli retiazku, ktorá patrí Erikovi, má na Inge zopár nepríjemných otázok...

Sledujte v piatok, 20. augusta, o 15.35 a v pondelok, 23. augusta, o 15.10, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na