Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 145. a 146. epizóda

23. 08 2021 16:25 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 145. a 146. epizóda
Búrlivé víno: 145. a 146. epizóda Foto: TV Markíza

Zhoršený stav pacienta Janka padá na Martinovu hlavu. Braňo má riešenie pre Mirku. Rita chce odsťahovať Karin.

145. epizóda
Stav pacienta Janka Roška sa náhle zhoršil, Rita to dáva na zodpovednosť Martinovi. Narafičí to tak, že v osudnú noc mal slúžiť práve Martin. Všetky dôkazy svedčia proti nemu, zúrivého Martina musí vyviesť ochranka.

Braňo sa prišiel s Mirkou porozprávať o ich budúcnosti. Stále ju ľúbi no nedokáže s ňou byť. Má však jedno riešenie, ktoré Mirku veľmi nepoteší...

Erik chce nafľašovať 1000 fliaš Márie, no Nina je proti, má pocit, že je ešte skoro. Erik ju však dokáže presvedčiť.

Rita prekvapí Karin tým, že ju chce od seba odsťahovať. V byte chce mať viac súkromia. Lenže Karin sa vráti a to, čo uvidí ju šokuje.


146. epizóda
Martina čaká v nemocnici žaloba aj výpoveď. Otec malého Janka chce Martina zažalovať. Martin obviní Ritu pred zamestnancami a Rita sa mu pomstí okamžitou výpoveďou.

Ivan odchádza na schôdzu, Inge zostane s Erikom sama. Erik ju opäť zvádza, no Inge sa bráni. Erik ju dostihne na ulici a ponúkne jej odvoz. Netušia, že ich sleduje André.

Baxa chce, aby Rita spravovala jeho majetky. Rita sa s Karin odmieta baviť o Baxovi, Karin si pobalí svoje veci. S šokujúcimi informáciami dobehne za Mirom. Chce sa Rite pomstiť, dá Mirovi kľúče od jej bytu.

Sledujte v utorok, 24. augusta, o 15.30 a v stredu, 25. augusta, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na