Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 147. a 148. epizóda

25. 08 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 147. a 148. epizóda
Búrlivé víno: 147. a 148. epizóda Foto: TV Markíza

Nina povie Viere, že Martina vyhodili. Igor sa vráti z banky nahnevaný. Baxa aj André venuju svoju pozornosť Rite.

147. epizóda
Nina prezradí Viere, že Martina vyhodili z práce. Martin sa na ňu nahnevá. Nina poza Martinov chrbát navštívi Ritu, ale stretnutie nedopadne podľa jej predstáv.

Viola je nešťastná z toho, že mladí sa chcú odsťahovať, no snaží sa to pred Dorotou skrývať. Igor príde napálený z banky - nedostali potrebnú hypotéku. Dorota s Igorom sú však odhodlaní našetriť na dom a odsťahovať sa.

Baxa aj André sa venujú Rite, Miro môže začať napĺňať svoj plán. André nadbieha Rite, Baxa na ňu žiarli, prejaví sa majetnícky.

Erik rozpráva Inge o svojej mladosti a o tom, koľko toho majú spoločného. Inge sa pokúša vrátiť iskru do jej vzťahu s Ivanom, no nedarí sa jej to, Ivan jej to vôbec neuľahčuje. Ingrid ponúkne Erikovi, aby sa k nim presťahoval.


148. epizóda
Slávo odmietne Krysu zamestnať. Krysa pred Mirkou nadáva na Dolinských, podľa neho sú plní predsudkov a vyhodili ho len preto, že bol kedysi narkoman. Mirka sa príde za Krysu prihovoriť, no so Slávom sa iba poháda.

André a Rita si rozumejú, Baxa žiarli. S Ritou odchádzajú na spoločnú dovolenku. Karin sa snaží snoriť v Baxovom súkromí, Miro ide Rite nastrčiť do bytu plošticu na odpočúvanie.

Rita narozpráva Nine o Martinovi klamstvá. Nahovorí jej, že nebola odmietnutá ona, ale Martin, ktorý jej stále nadbiehal. Nina povie Martinovi o Ritiných obvineniach, Martin v hneve odchádza vybaviť si to s ňou.

Sledujte vo štvrtok, 26. augusta, o 15.35 a v piatok, 27. augusta, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na