Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 149. a 150. epizóda

27. 08 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 149. a 150. epizóda
Búrlivé víno: 149. a 150. epizóda Foto: TV Markíza

Martin navštívi Ritu. Ako to dopadne? Zoli s Annou hľadajú miesto v domove dôchodcov pre Gusta. Peter prišiel podporiť Martina.

149. epizóda
Martin navštívi Ritu u nej doma, Rita sa ho zúfalo pokúša zviesť. Martin sa nechá vyprovokovať a príde s Ritou do potýčky. Martin sa domov vráti v hroznom stave, opitý na mol. Nina zostane v šoku keď zistí, že má tričko od krvi.

Viola dá deťom chýbajúce peniaze na dom, oni sa však veľmi netešia. Dohodli sa totiž, že zostanú bývať doma...

Zoli a Anna sa rozhodli Gustovi zaistiť miesto v domove dôchodcov a začnú podnikať prvé kroky. Počas inšpekcie v domove sa Zoli vyhlási za Anninho manžela a dojme ju vyznaním.

Peter pricestoval, aby podporil Martina. Spolu s Petrom prišla aj Eva. Nina pri malej Sabínke aspoň na chvíľu zabudne na starosti s Martinom.


150. epizóda
Karin nájde Ritu v kaluži krvi. Ritino napadnutie vyšetruje polícia. Karin pred Žaluďom prenesie svoje podozrenie na Martina. Martin sa Nine prizná, že krv na jeho šatách je Ritina, musí jej povedať pravdu o ich hádke v Ritinom byte.

Ivan chce od Ingrid vedieť, kde strávila noc. Inge sa klamstvami podarí zachrániť situáciu. Pod zámienkou sa opäť stretne s Erikom. Krysa chce Dolinských okradnúť, vláme sa do kancelárie. Netuší, že tam nebude sám.

Sledujte v pondelok, 30. augusta, o 15.15 a v utorok, 31. augusta, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na