Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 151. a 152. epizóda

31. 08 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 151. a 152. epizóda
Búrlivé víno: 151. a 152. epizóda Foto: TV Markíza

Mirka začína tušiť o pomere Erika s Inge. Polícia zatýka Martina. Slávo nenašiel peniaze v trezore.

151. epizóda
Aj keď Inge s Erikom pristihnú Krysu pri krádeži, Krysa nestratí hlavu a odvráti podozrenie. Erik Inge upokojí, že sa postará o to, aby Krysa mlčal. O pomere Erika s Inge však začína tušiť Mirka.

Žaluď sa dozvedá, že Rita mala na oddelení jedného nepriateľa - doktora Roznera. Polícia príde nič netušiaceho Martina na základe dôvodných podozrení zatknúť.

Slávo hľadá peniaze v trezore, Mirka sa prizná, že ich tam zabudla dať. Peniaze zmizli, Slávo je presvedčený, že ich vzal Krysa. Krysa Erika vydiera, ten sa Slávovi zdôverí...


152. epizóda
Martina odvádza vyšetrovateľ Žaluď, správajú sa k nemu ako k hlavnému podozrivému. Nina na polícii potvrdí Martinovu verziu – Rita ho neúnavne zvádzala. No Martin napriek tomu noc strávi vo vyšetrovačke.

Eva s Petrom zostanú vo Vínnom, aby podporili rodinu. Aj Dáša prišla, aby Martinovi pomohla. Aj keď je s Petrom rozvedená, Roznerovci sú ako jej vlastná rodina. Lauru s Jakubom prekvapí nečakaná návšteva, pani z domova dôchodcov. Hľadá manželov Nagyových.

Aby Erik zabránil Slávovi informovať políciu, hodí podozrenie za krádež aj na Mirku. Inge neverí, že by jej sestra pomáhala Krysovi, musel ju k tomu prinútiť. Erik Inge upozorní, že ak povie pravdu ako prichytili Kristiána, tak sa Ivan o nich dozvie a to je koniec ich vzťahu.

Sledujte v stredu, 1. septembra, o 15.40 a vo štvrtok, 2. septembra, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na