Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 153. a 154. epizóda

02. 09 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 153. a 154. epizóda
Búrlivé víno: 153. a 154. epizóda Foto: TV Markíza

Mirka pochopí, že sestra ju zradila, aby pred Ivanom zamlčala svoju neveru. Dáša prezradí, že sa s Filipom rozišla.

153. epizóda
Mirka pochopí, že sestra ju zradila, aby pred Ivanom zamlčala svoju neveru. Inge prosí Mirku, aby o jej vzťahu s Erikom Ivanovi nič nepovedala. Mirka obviní Inge, že ju sklamala.

Dáša prezradí, že sa s Filipom rozišla. Eva navrhne Dáši, aby prespala u nich, Dáša je jej návrhom úprimne dojatá . Eva s Petrom rieši Dášin rozchod, Eve príde Dáši ľúto.

Viery sa dotklo, že Anna jej nedôveruje a preto jej o svojom sobáši so Zolim nič nepovedala. Anna so Zolim musia s pravdou von.

Žaluď má novú stopu, ktorá páchateľa usvedčí. Nina sa Dáši neprizná, že našla Martinove zakrvavené tričko. Rozhodne sa trička zbaviť.


154. epizóda
Baxa prisahá pomstu za Ritu. André a Nina sa stretnú v nemocnici u Rity. Nina zistí, že Rita možno neprehovorí nikdy.

S Dorotou je zle, jej najbližší o ňu majú strach. Doktor Buranovský navrhuje nemocnicu, no Dorota to odmieta, preto sa Žigo uchýli k svojskému riešeniu.

Anna sa rozhodla Gusta akceptovať, súhlasí, aby sa k nim nasťahoval. Viera ponúkne Gustovi bývanie, no on sa k Roznerovcom odmieta nasťahovať kvôli Anne.

Žaluď informuje Dášu o novom dôkaze – krvavý odtlačok patrí neznámej osobe. Karin pre Žaluďa vyhotoví zoznam podozrivých. Podozrenie polície sa potvrdí.

Sledujte v piatok, 3. septembra, o 15.35 a v pondelok, 6. septembra, o 15.15, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na