Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 155. a 156. epizóda

06. 09 2021 16:30 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 155. a 156. epizóda
Búrlivé víno: 155. a 156. epizóda Foto: TV Markíza

Martin je zbavený obžaloby. Braňo je zdrvený z toho, čo sa dozvie o Mirke.

155. epizóda
Dorota nadobudne presvedčenie, že je vážne chorá. Žigo už zistil, čo je Dorote, pripravuje Igora na túto správu, no Igora táto informácia poriadne zaskočí.

Martin sa zháňa po zastupujúcom primárovi, v nemocnici natrafí na sestru Lukášovú, ktorá mu k výpovedi dopomohla. Martin je zbavený obžaloby, preto požiada Škorca o vrátenie svojho miesta.

Krysa presviedča Mirku na obchod. Oklame ju, že jeho kšefty nemajú nič spoločné s drogami, no poza jej chrbát díluje. Ingrid má výčitky svedomia a robí si o sestru starosti. Rozhodne sa ozvať Braňovi. Braňo je zdrvený z toho, čo sa o Mirke dozvedá.


156. epizóda
Miro Petránsky je hlavný podozrivý z vraždy. Žaluď hľadá spojenie medzi Ritou a Mirom. Baxa má strach z Mirovej výpovede, preto mu radšej zoženie svojho právnika.

Braňo Mirku zachráni. Mirka mu dáva za vinu, že konal iba z ľútosti, pohádajú sa. Braňo jej nechá kľúče od svojho bytu a zavolá Ingrid. Inge chce, aby sa Mirka vrátila. Mirka má jedinú podmienku – vráti sa iba ak Inge očistí jej meno. Ako sa rozhodne Ingrid?

Miro spolupracuje s políciou, ukáže vyšetrovateľovi svoje dôkazy z miesta činu. Žaluď príde k Roznerovcom, aby vykonal domovú prehliadku. Čo hľadá?

Dorota stále odmieta uveriť, že je tehotná, dožaduje sa lekára. Potvrdí vyšetrenie u gynekológa radostnú správu?

Braňo prichádza, aby sa s Mirkou udobril, no príde neskoro...

Sledujte v utorok, 7. septembra, o 15.35 a v stredu, 8. septembra, o 15.35, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na