Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 157. a 158. epizóda

08. 09 2021 16:50 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 157. a 158. epizóda
Búrlivé víno: 157. a 158. epizóda Foto: TV Markíza

Igor nechce byť pri pôrode. Mirka u Inge skončila. Nový svedok spochybní Martinovu nevinu. Miro splnil svoju časť dohody s Baxom.

157. epizóda
Igor sa chce vyvliecť z povinnosti byť pri pôrode svojho dieťaťa. Podarí sa mu však Dorotu presvedčiť, že ich rodina potrebuje nové auto. Netuší, akú reťaz hádok tým spustí.

Ingrid povie Ivanovi, že Mirka u nej skončila. Uverí tomu, čo jej nahovoril Erik – že si ju Mirka nezaslúži. Braňo sa príde zveriť Inge. Tuší, kam mohla Mirka ísť a pôjde ju hľadať. No Ingrid sa tvári, že ju už jej sestra nezaujíma.

U Roznerovcov polícia koná domovú prehliadku, Martin si spomenie na krvavé tričko. Martin sa dozvedá, že na scéne vyšetrovania sa objavil nový svedok. Dáša spochybní Martinovu nevinu, podozrenie začína mať aj Nina.

Miro prichádza za Baxom so správou, že on svoju časť dohody splnil, dožaduje sa odmeny. Miro totiž vlastí dôkaz, ktorý by mohol Martina očistiť.


158. epizóda
Proti Martinovi svedčia všetky dôkazy. Podľa Žaluďa má len jedinú šancu, ako vyviaznuť s nižším trestom. Po Martinovom zatknutí Nina obviní Dášu, že pre Martina neurobila dosť. Vyčíta jej, že Dáša hľadí len na svoj profesionálny úspech, chce mať vyriešený prípad. Viera sa Dášky zastane.

Miro a Baxa majú nepriestreľnú dohodu o mlčanlivosti. Baxa chce celú záležitosť s Ivanovými pozemkami urýchliť. Renimu sa podarí zistiť, čo zlé v minulosti spáchal Erik, posunie informáciu Baxovi.

Inge dospela k vážnemu rozhodnutiu, chce povedať Ivanovi, že miluje Erika. Erik nie je vôbec nadšený Inginým nápadom. Má na celú záležitosť iný názor.

Sledujte vo štvrtok, 9. septembra, o 15.45 a v piatok, 10. septembra o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na