Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 14:40 •

Búrlivé víno: 159. a 160. epizóda

10. 09 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 159. a 160. epizóda
Búrlivé víno: 159. a 160. epizóda Foto: TV Markíza

Inge začína prekážať Erikovi. Anna pomôže Gustovi získať miesto v domove. Nina je presvedčená o nevine Martina.

159. epizóda
Erik neberie vzťah s Inge rovnako intenzívne ako ona. Začína mu prekážať, že sa na neho tak upína. Inge je z toho rozčarovaná, nemá záujem počúvať o problémoch Ivana a Niny.

André s Baxom naplánovali krach Ivanovho vinárstva, potrebujú však na to využiť Erika. Zoli a Anna chcú skúsiť riaditeľke domova povedať pravdu, no nepochodia. Pre Gusta v domove nie je miesto. Anne sa však podarí Gusta predstaviť ako hrdinu, na riaditeľku to urobí dojem. Gusto si ju svojimi rečami okamžite získa.

Nina je presvedčená, že Baxa s Petránskym to na Martina našili, oboznámi so svojimi závermi aj vyšetrovateľa Žaluďa. Dáša podľa Niny robí pre Martina málo, príde medzi nimi k ostrej hádke. Dáša má bútľavú vŕbu v Petrovi, ktorý jej nie je celkom ľahostajný, ešte stále k nemu niečo cíti.


160. epizóda
André vyláka Erika na golf, kde ho začne Baxa vydierať. Erik ako ich nový obchodný partner má obrať Ivana o podiel. Erik odmietne ísť proti Ivanovi, ale Baxa má v ruke tromf.

Dáša chce, aby k nej bol Martin absolútne úprimný a povedal jej všetko o poslednom večeri s Ritou. Martin sa prizná, že s Ritou predsa len niečo mal. Prosí Dášu, aby o tom nepovedala Nine. Dáša sa s touto informáciou zverí Petrovi, ten začína tušiť, že je zle.

Ivan sa prizná Eve, že majú s Inge krízu. Ivan má podozrenie, že by v tom mohol byť iný muž.

Erik chce odísť bez rozlúčky, no Ingrid ho pristihne. Erik jej povie, čo si o nej v skutočnosti myslí. Ingrid je na dne, siahne po fľaške a odíde aj s chorým Adamkom preč.

Sledujte v pondelok, 13. septembra, o 15.15 a v utorok, 14. septembra, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na