Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 161. a 162. epizóda

14. 09 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno: 161. a 162. epizóda
Búrlivé víno: 161. a 162. epizóda Foto: TV Markíza

Nina má podozrenie, že skutočný páchateľ je sám Baxa. Ivanovi volajú z ambulancie, že s Adamkom je zle.

161. epizóda
Baxa oznámi Dáši, že Ritin stav sa zhoršil. Dáša však zistí, že jej klamal. Baxa sa v skutočnosti obáva Ritinho prebudenia. Je naštvaný na lekára, že poskytol informácie aj Dáši. Miro navrhne Ritu odpratať.

Inge opustí chorého Adamka v kočíku. Ivanovi volajú z ambulancie, že s Adamkom je zle. Tam sa dozvie, že Adamka nepriviezla jeho mama, ale Agneša. Agneša neváha na Inge nažalovať. Ingrid sa však domov nevrátila. Ivan sa bojí o Inge a Erika hryzie svedomie.

Nina príde na podozrenie, že skutočný páchateľ je sám Baxa. Dokonca aj Dáša už uverila Nininým tvrdeniam. Vlieva Nine nádej, že Martina už čoskoro prepustia na kauciu.


162. epizóda
Nina je zúfalá, Martina sudca neprepustil, kauciu mu zamietli. Peter dáva rodine nádej – Dáša skúsi použiť svoje kontakty na prokuratúre. Dáša však zisťuje, že Baxa má prsty všade.

Inge dáva Ivanovi všetko za vinu. Ivan jej odmietne zveriť Adamka do starostlivosti. Ingrid sa Ivanovi prizná, že v jej živote je iný muž. Erik má plán, ako získať s Inge peniaze na nový štart.

Dáša sa dozvie, že Baxa chce Ritu previezť do zahraničia. Baxa má na prevoz povolenie, Dáša je bezmocná. Nina si uvedomí, že prevozu môže zabrániť jedine Ritin otec. Peter a Dáša odchádzajú za Kernom bez Niny.

Sledujte v stredu, 15. septembra, o 15.40 a o štvrtok, 16. septembra, o 15.40, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na