Búrlivé víno cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 5:30 •

Búrlivé víno: 163. a 164. epizóda

16. 09 2021 16:55 | www.tvdoma.sk
Búrlivé víno, Ľubo Roman, Kristína Turjanová
Búrlivé víno, Ľubo Roman, Kristína Turjanová

Dáša s Petrom vyhľadajú Kerna. Ivan nakoniec odpustí Inge. Baxa chce Martina zničiť. Podarí sa mu to?

163. epizóda
Dáša s Petrom vyhľadajú profesora Kerna, no stretnutie s ním nedopadne podľa ich predstáv. Nina je sklamaná, ako dopadla ich návšteva u Kerna. Peter sa Dáši zastane. Dáša si pri Petrovi uvedomí svoju samotu. Vie, že pre svoju chybu Petra už navždy stratila.

Inge je navonok Ivanovými obvineniami z nevery dotknutá. Pred Ivanom hrá ublíženú, Ivan jej nakoniec neveru odpustí. Ingrid Erikovi sľúbi, že Ivana dostane preč čím skôr. Erik je naoko Ivanovi oporou.

Baxa sa s lekárom nemazná a vydobyje si svoje. Ani pred Ninou sa vôbec netají tým, že chce Martina za každú cenu zničiť. To však Ninu prinúti konať. Nalieha na lekára, aby prevoz oddialil. Podarí sa jej ho presvedčiť?


164. epizóda
Inge láka Ivana na dovolenku. Ivan nemôže odísť počas oberačky, Inge to prekazí plány. Inge volá Braňovi, či má novinky o Mirke. Po telefonáte s ním trvá na tom, že ide sestru do Chorvátska hľadať. Inge dá Ivanovi pocítiť, že Mirka je pre ňu dôležitejšia ako on. Mirke v Chorvátsku hrozí nebezpečenstvo, obťažuje ju nepríjemný zákazník v reštaurácii.

Dorota preberá auto na predajni, no Igor po ňu nemôže prísť, Slávo mu dal na starosť brigádnikov. Navrhne Dorote, aby auto odšoférovala sama, no ona má strach. Dorota požiada o pomoc mladého fešáka.

Baxa chce s Ritou ujsť pred políciou, svoj zámer prizná Mirovi a Karin. Za Ritou do nemocnice prichádza jej otec, profesor Kern. Zabráni únosu?

Sledujte v piatok, 17. septembra, o 15.40 a v pondelok, 20. septembra, o 5.30, v televízii Doma!

Upútavka

 
Búrlivé víno - v pondelok až piatok popoludní!
Sledujte celé epizody na